Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ukraińska rewolucja od kuchni

(3)
Majdan jest jak frontowe zaplecze. Stąd się wychodzi walczyć na barykadach. I tu wraca – odpocząć, przegrupować siły, nabrać otuchy.
 • 2014-02-06 17:52 | AnnaMariaMagda

  Tabory Majdanu

  Znakomite zdjęcia...

  A chociaż w tekście i na zdjęciach widać, że Ukraińcy chętnie nawiązują do siczy kozackiej, co dla na może nie być dobrą wróżbą, to i tak życzę im powodzenia.

  A czytając wypowiedzi ludzi z Majdanu kilka razy miałam łzy w oczach... oby im się udało!
  Oby nie było już żadnych ofiar...
  A jeśli im się uda, oby byli mądrzejsi niż my i po odzyskaniu niezależności nie wpadli dla odmiany w łapy chciwych, bezdusznych, ponadnarodowych korporacji...
 • 2014-02-06 18:02 | kaesjot

  Re:Ukraińska rewolucja od kuchni

  Taaak - dzisiaj dzielnie walczą jak nasi w 1980 roku a za 25-30 lat walić się będą w swoje własne łby powtarzając : " jaki głupi byłem wtedy, jaki naiwny!!. Wydymali nas bez mydła !!!"
  No bo tak to jest już na wojnie :
  "A najdzielniej biją króle,
  A najgęściej giną chłopy."
  ( M. Konopnicka " A jak poszedł król na wojnę")
 • 2014-02-10 12:17 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Ukraińska rewolucja od kuchni

  To wizytówka dwóch rozdzierających Ukrainę ZAKONÓW:SIŁY bazującego na politycznej ekonomii rosyjskiego militaryzmu i SPEKULACJI bazującego na ekonomii politycznej globalizmu.
  Z ekonomicznego punktu widzenia brakuje udziałowców w finansowaniu tego rozdzierania.
  Z polskiego punktu widzenia historię fałszuje zmowa milczenia nad kolaboracją zbolszewikowanych Żydów z sowietami eksponując zbrodniczą działalność wobec Polaków tylko kolaboracją UPA z nazistami.