Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

kuklinski kto to?

(2)
2014-02-07 09:13 | toja1945

Kuklinski: zdrajca? Patriota?
Dla mnie miernikiem pojęć j/w jest przykazanie Związku Polaków w Niemczech:
POLSKA JEST NASZĄ MATKĄ. O MATCE NIE MÓWI SIĘ NIGDY ZLE!.*
Czy jest patriotyzmem szkodzenie matce bo nie podoba się jej przyjaciel? Szukanie protektorów do pomocy w szkodzeniu matce za opłatą kilka srebrników. To powinno być załatwione w kraju. A jak?
Czy śpiewak rozumie, gdy mówi: " Hitler i Stalin zrobili co swoje". Ci, bezpieczni w Londynie, wiedzieli, że wystawili Warszawę na pewny odstrzał. Gdyby Stalin zajął Warszawę spadkobiercy endecji i IPN skamlaliby o kolejnym rozbiorze Polski, a tak skamlą o nieudzieleniu pomocy. Itd. A co z tysiącami ofiar i ruiną miasta.
Jako Polaka mierzi mnie i uwłacza mojej godności wieczne skamlanie , narzekanie , jęczenie i biadanie nad krzywdami i nieudzielaniu pomocy z prawa i lewa, rozbiorach itd.
Polacy wygrywali bitwy i batalie, zdobyli Moskwę i Berlin i wszystko to niszczyli i wdeptywali w grunt w pogoni za korzyścią i kierowaniem się zawiścią.
Ciekaw jestem jak będzie interpretowana historia przez min. zdrojewskieogo o poglądach aż śmiesznych.
================================
* mam problem w tym czy działania przeciwników systemu przed 4.6.89 można rozpatrywać w tej kategorii, ale skoro casus kuklinskiego tak się rozważa...