Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Quo vadis pytam Ciebie?

(5)
2014-02-11 09:23 | Gromki
Po dzisiejszym wywiadzie z ministrem sprawiedliwosci , musze spalic wszystkie swoje brudnopisy bo jeszzce ktos kiedys dopatrzy sie w nich czegos zlego i pojde siedziec. To sa jakies jaja co wyprawiaja z tym Trynkiewiczem . Rano prezenterka wiadomosci w TVP 1 zapowiadajac relacje mowi o sztanie z piotrkowa - ale mamy niby rzetelne media , zaraz potem minister sprawiedliwosci beztrosko przytakuje na słowa dziennikarki ze rysunki ktore były terapia teraz sa pormografia...a wszystko to po odroczeniu przez sad rozprawy na ktorym miało zapasc rozstrzygniecie o dalszej izolacji Trynkiewicza. Maja juz spoleczenstwo za totalnych bezmozgowcow chyba Dołacza do chorku Robert Winnicki dopominajac sie kary smierci. tymczasem w programie typu panstwo w panstwie , expres reporterow , czy sprawa dla reportera co rusz omawiane sa przypadki wskazujace na nie słuszne skazanie ...Ci ktorzy tak łatwo serwuja kare smierci przy wielu innych okazjach podnoszac hasło Bog Honor Ojczyzna niech sobie przypomna , że pan Bog zycie daje i Pan Bog je odbiera! Czy ten kraj ma szanse sie jeszcze podniesc, ludzie cisi i pokornego serca ale madrzy i sprawiedliwi czy Wy jeszcze sie pokazecie czy juz sie poddaliscie?!
Na koniec słowo o naszym wymiarze sprawiedliwosci...redaktor ktory przeprowadzał wywiad z trynkiewiczem w wiezieniu chyba zdegustowany juz tym szcuciem mowi , że Trynkiewiczowi podczas odsiadki do celi przysyłali mlodych wiezniów...czarna rozpacz. Kisielewski powiedział kiedys , że najgorsza z niewoli to jest ta ,ktorej nikt juz nie dostrzega , czy juz ja mamy?
 • 2014-02-11 09:58 | zet

  Re:Quo vadis pytam Ciebie?

  "Maja juz spoleczenstwo za totalnych bezmozgowcow chyba "

  Kompletnie nie przygotowana do rządzenia państwem ekipa, rozpaczliwie szuka wyjścia z sytuacji. Masz rację,oni żyją w przekonaniu,że społeczeństwo to bezmyślna masa, którą łatwo sterować. Przy pomocy usłużnych mediów,usiłuje się powodować wysoki stan zagrożenia i zaszczuć faceta, który w/g prawa karę odbył.
  Kolejny minister sprawiedliwości uczestniczy w cyrku, który nie zdarza się nawet u dzikich plemion w dorzeczu Amazonki.
  Co oni robią z tym krajem?
 • 2014-02-11 12:15 | Obserwer

  Re:Quo vadis pytam Ciebie?

  Niestety słów brak na to coś co nam prezentują te niedouki, sztubaki i prostactwo z pogranicza ciemnoty, zakłamania i indolencji.
  W momencie dołączenia papki ideologicznej rodem z ciemnego konserwatyzmu prawicowego powstaje dziwadło , które w swym jestestwie doprowadza ich samych do obłędu w postaci tych pomysłów, które na kolanach wymyślają.

  Z drugiej strony to dobrze , bo włąśnie takie sytuacje pokazują dobitnie co te gostki sobą reprezentują. Ciekawi mnie czy ta prawicowa masa w społeczeństwie w końcu przejrzy na oczy czy nie?
  Czy nadal obwładnięta będzie ich pierwiastkiem układania rzeczywistości bez zasad chrześcijańskich, bez konstytucyjnych, bez reguł, które są kanonami cywilizacji ludzkości ,bez kanonów praw nabytych przez cywilizacje europejską , którym w całej rozciągłości podlegamy ?

  I tak oto przy pomocy demonicznej jednostki demony władzy dochodzą do starcia na oczach tego społeczeństwa, które w dużej mierze to teatrum traktuje jak coś co go nie dotyczy dopóki jeden z nich nie zaplączą się w tą demoniczną sieć , gdzie odebranie rozumu i przykrycie go powagą urzędu jest planem, bo każda głupota powagą się okrywa.

  My ludzie cywilizowani cierpimy z powodu woli większości patrząc na to teatrum z piekła rodem, które ich ulubieńcy nam produkują każdego dnia.
  Cykl ośmieszania mojej ukochanej Ojczyzny w aspekcie prawnym na różne sposoby, trwa nadal w osobach skrajnie nie nadających się do zarządzania nawet własnym palcem w bucie. Jednak z woli obywateli im podobnych, których sprawy tego kraju w zdecydowanej większości nic nie obchodzą sprawiają, że są nadal ministrami ludzie kuriozalni . Ich obywatelski cynizm w tym aspekcie i ich chaty są daleko za tą wspólną "wsią" , ciągle dają tym właśnie ludziom mandat , aby mieć stały bilet do teatru o nazwie narodowy kabaret na arenie politycznej tego kraju.

  Wyrazy głębokiego współczucia i ubolewania składam nam rozsądnym obywatelom tego kraju z tego powodu.


  Myślę jednak z nadzieją , ze jest to łabędzi śpiew dla wielu z tego aktualnego rynku polityki.
 • 2014-02-11 12:17 | Obywatel

  Re:Quo vadis pytam Ciebie?

  @zet - Co oni usiłują zrobić z Ciebie, ze mnie?
 • 2014-02-11 17:48 | Artur

  Re:Quo vadis pytam Ciebie?

  Pan ministrant Biernacki poczuł w sobie wielkie wzmożenie chrześcijańskich uczuć miłości do bliźnich katolickiego narodu i nakazał dla dobra wspólnego podrzucić co nieco tam gdzie trzeba ... Doprawdy niezmierzone i trudne do pojęcia są ścieżki katolickiego katotabunu Prawa i Sprawiedliwości w Platformie Obywatelskiej.