Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

ONZ rozlicza Kościół z pedofilii

(5)
Krytyczny wobec Kościoła raport oenzetowskiego Komitetu Praw Dziecka wywołał burzę.
 • 2014-02-13 22:33 | widok

  tytul

  No ja cie chlopie prosze...czarnych bronisz?gdzie masz oczy?
 • 2014-02-14 13:54 | zet

  Re:ONZ rozlicza Kościół z pedofilii

  Trudno powiedzieć,że ONZ rozlicza Kościół z pedofilii. Raczej przedstawia w sporządzonym raporcie pewien proceder,jakiemu oddawali się /przez dziesięciolecia/ jego etatowi pracownicy,dla wiernych "słudzy Boga".
  W kraju natomiast ruszyła kampania sprzeciwu p-ko wdrożeniu w prawie krajowym obowiązku równego traktowania płci,zgodnie z unijnymi zaleceniami/druk sejmowy nr 1051/. Pewnie jako element odwracania uwagi od niewygodnego dla kleru raportu ONZ.
  Do strażników zacofania nie dociera,że nikogo do niczego/bez wyroku sądu/ w państwie demokratycznym zmusić nie można.
  Straszą ludzi/np.Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny/,że grozi nam /społeczeństwu demokratycznemu/ dyktatura mniejszości/w domyśle seksualnych/, które siłą zmuszać będą do zachowań nie akceptowalnych.
  Znowu objawiają się ci, którym się zdaje,że posiadają patent na udane życie. Cudze.
 • 2014-02-14 20:40 | Eau de Cologne

  Re:ONZ rozlicza Kościół z pedofilii

  "Sludzy Boga"... czy to ci, ktorzy obecnie trzymaja (prawie wszystkich) polskich politykow na smyczy i to dosyc krotkiej smyczy?
 • 2014-02-14 21:43 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:ONZ rozlicza Kościół z pedofilii

  Wszystko zaczyna się od filozofii.Jak widać do ONZ dotarła i umacnia się filozofia nowej lewicy.
  http://www.youtube.com/watch?v=YTc8D_MbHgw
 • 2014-02-16 18:44 | gramin

  Re:ONZ rozlicza Kościół z pedofilii

  "Watykańska polityka zero tolerancji względem pedofilii w Kościele i innych przestępstw na tle seksualnym z udziałem duchownych staje się faktem."
  Niezły żart. No i zapewne w ramach owej polityki "zero tolerancji względem pedofilii" Watykan ukrywa na swoim terenie pedofila Wesołowskiego.
  Adam Szostkiewicz po raz kolejny daje przykład, że prywatne poglądy (wiara) całkowicie wypaczają mu zdolność do obiektywnej oceny rzeczywistości. Prawda jest taka, że KK w dalszym ciągu ma duże problemy ze stosunkiem do pedofilii w swoim łonie. Owa przywoływana w tekście watykańska delegacja wcale nie wystąpiła "w duchu gotowości do dialogu i współdziałania". "Okrągłe zdania" i ogólniki to niestety nie to samo, co odpowiedzi na pytania Komitetu.