Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

NOWY PODATEK

(2)
2014-02-16 13:12 | dziejek19421
Okazuje się, że jesteśmy jednymi z najbogatszych ludzi na świecie. Bo "MANIA" samego garażu, to już luksus. I w związku z tym trzeba nam podnieść podatek, do 7zł. za 1m kw. Ja teraz mieszkam na wsi. I prawie każdy chłop ma t.zw. garaż. Czyli jest bogaczem, bo to już jest luksus. A ci durni pomysłodawcy nie wiedzą, że 3/4. z tych "garaży", to są t.zw. komórki do przechowywania jarzyn na zimę. Ci duracy coś wymyślili. A za kilka lat okaże się, że jest to niezgodne z konstytucją. Ale o kilkadziesiąt milionów obywatele zostali OKRADZENI. I tak działa u nas demokracja. Jest to tak zwana DEMOKRACJA SILNIEJSZEGO. bo inaczej tego nie można nazwać. Takie mamy problemy, a nie Ukraina. Oni sobię świetnie dają sami radę i wprost proszą, żebyśmy się od nich odp...li. Co do nas nie dociera. My nadajemy się tylko do pouczania innych. U siebie zostawiając BAJZEL...
  • 2014-03-18 19:46 | marcelina.kote

    Re:NOWY PODATEK

    Niestety system podatkowy w naszym kraju nie jest najdoskonalszy. Osobiście o wiele bardziej wolę dostawać [url=http://www.euro-punkt.pl/aktualnosci/praca-za-granica/niemcy-odzyskaj-podatek-zaplacony-za-odra,1,1,1854]zwrot podatku z Niemiec[/url] - jest z tym mało kłopotu, a taki zwrot jest o wiele wyższy niż z pracy w Polsce.