Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rzeczywistość

(5)
2014-02-22 22:12 | tkw
Na wp.pl można obejrzeć zdjęcia z rezydencji Janukowycza. Warto je obejrzeć, pozwalają lepiej zrozumieć, czym jest polityka i władza. Polityka to luksus, dla motłochu są snajperzy.

Polecam te zdjęcia wszystkim miłośnikom PO, PIS, SLD, PSL i innych mafii. Chodząc na wybory stajecie się częścią tej hucpy - wynik wyborczy i tak jest ustawiony wcześniej, motłoch poprzez uczestnictwo ma tylko dać pozory demokracji.
 • 2014-02-23 11:20 | jvelzkeyek

  Re:Rzeczywistość

  Nasi też w dworkach mieszkają.
  Nasi nie mniej majątku mają.
  Zwykła to hipokryzja
  To co pokazuje telewizja.
  Rewolucje otwierają pałace.
  Mam nadzieje, że jeszcze niejeden zobaczę
 • 2014-02-24 08:16 | znawca

  Re:Rzeczywistość

  w tzw "kapitalizmie" tego nie ma? Patrz na plajty amerykanskich i innych firm!
  Zyski dla nas, a straty placa inni...
 • 2014-02-24 15:08 | jvzvm

  Re:Rzeczywistość

  Rewolucja zwyciężyła, ale pusta kasa.
  Trzeba będzie zaciskać pasa!
  Prezydent uciekł z luksusowego pałacu.
  Zaczyna się czas żebrania i płaczu.
  Majdan nie ustępuje i nie idzie do domu.
  Kiedy dojdzie do ostatecznego przełomu?
  Ostateczny przełom wtedy nastąpi na Majdanie,
  gdy UE spełni jego podstawowe oczekiwanie.
  Oczekiwanie Majdanu jest jedno zasadnicze;
  otworzyć Ukraińcom unijne granice!
 • 2014-02-24 19:15 | tkw

  Re:Rzeczywistość

  Masz rację, polityka i władza wszędzie wyglądają podobnie, prezydent Gwatemali to wyjątek. Tyle, że jak czytam wpisy na różnych forach w Polsce to wygląda na to, że naiwni Polacy wierzą, że "u nich to jest bagno ale u nas to niemożliwe". I ci naiwniacy grzecznie chodzą do urn wyborczych, by raz na 4 lata dać z siebie zrobić idiotów, wierzą, że coś wybierają, o czymś decydują. A w rzeczywistości wynik wyborczy ustalany jest wcześniej, potem pod ten wynik robi się kampanię medialną, masa wyborcza jest na tę kampanię bardzo podatna, więc po 2-3 tygodniach prania mózgów glosują jak chcą prawdziwi władcy Polski. A część ludzi - sądząc po wpisach na forach - ma mózgi wyprane na trwałe, nawet gdy nie ma wyborów to powtarzają bezmyślnie jak mantrę medialne hasła (Kaczor, Rudzielec - i myśleć nie trzeba).

  Ale czasem dobrze, że do publiki wydostają się takie zdjęcia jak te z domu Janukowycza, może choć jedna osoba zacznie coś myśleć na ich podstawie...

  pozdrawiam