Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polacy z Islandii

(4)
Najpierw Islandię podbił polski wafelek. Potem osobiście Polacy. Są dziś najliczniejszą mniejszością narodową na wyspie.
 • 2014-02-28 02:56 | karul

  "Ta wyspa jest jak

  wirus" - dokladnie tak. Jest tyle cieplych i kolorowych wysp, ale jest cos dziwnego w tej szarej, pustej i chlodnej. Moze chodzi o to, ze tak na dobra sprawe ludzie nie powinni mieszkac na takim wygwizdowie a zyja tam od 1250 lat i zbudowali sobie calkiem przyzwoity kraj - kryzys bankowy czy nie.

  Nigdy nie pojade na Dominikane, ale na Islandii bylem piec razy i bede wiecej. Rozumiem mlodych Polakow ktorych tam ciagnie. Dobrze, bo jedyne czego Islandczycy potrzebuja to nowy material genetyczny..
 • 2014-02-28 12:27 | Ekonom

  Re:Polacy z Islandii

  Przykro, że zdesperowani brakiem perspektyw w swojej wlasnej Ojczyżnie, Polacy zmuszeni są emigrować nawet na Islandię, czyli praktycznie na koniec świata - na wyspę praktycznie nie nadającą się do zamieszkania. :-(
 • 2014-03-14 01:54 | Vickers

  Zrozumiały entuzjazm Autorki tekstu

  Tekst napisany bezrefleksyjnie, ale za to z oromnym entuzjazmem. Autorka nie rozumie, nie wie lub nie pamięta, że w wyludnionej Polsce nie będzie już komu zapracować na jej emeryturę.
 • 2014-03-14 12:52 | Slawczan

  Re:Polacy z Islandii

  Przypominam, że ta Polska lekką ręką pozbyła się 2 mln. swoich ,,zbędnych" obywateli. Kartofel gdy jeszcze żył udzielając wywiadu irlandzkiej prasie powiedział, że z Polski wyjeżdżają nieudacznicy - z czego musiałem sie gęsto tłumaczyć swoim irlandzkim kolegom. Chłop chyba znał sie na swojej robocie skoro pochowali go na Wawelu