Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tydzień w polityce według Paradowskiej

(1)
Ze świątecznej drzemki polityków zbudziło mocne uderzenie. Pijany kierowca zabił w Kamieniu Pomorskim sześć osób.
 • 2014-03-01 05:44 | RUCH040404

  ŻYCIE przerasta KABARET pani JASI PARADOWSKIEJ

  szanowna PANI REDAKTOR
  JANINA PARADOWSKA,= POLITYKA z 8.01-14.01.2014, nr 2940, pardon,nr 2 ,strona 11
  w związku z JEJ publikacją = " POJEDYNEK na pakiety" proszę o kontakt w sprawie.
  OTÓŻ właśnie prokurator z LEGNICY+SEREMET dostali od polskiego sejmu CZARNEJ POLEWKI, a w slangu to brzmi "spierda NA DRZEWO" I DOTYCZYŁO UCHYLENIA immunitetu PANU POSŁOWI RYSZARDOWI ZBRZYZNEMU z mojego OKRĘGU wyborczego. PAN poseł poświadczył kłamliwie, że JEGO syn , zamiast kierować " po pijaku" samochód-em, przebywał w innym miejscu ze swoim TATĄ;;; co robili, na razie nie wiadomo, a wścibska GAZETA WYBORCZA jeszcze tego nie ustaliła.
  PONIEWAŻ ja traktuje posłów Donaldów Tusków BARDZIEJ NIŻ POSEŁ Jacek Protasiewicz WZIĘTY razem z moim posłem GRZESIEM SCHETYNĄ, INTERESUJE MNIE, JEŚLI PANI ewa kopacz POZWOLI, dlaczego owi zawzięci na pijaków samochodowych posłowie powstrzymali się bohatersko od głosu " sprzeciwu" i pozwolili chórzystom z SLD zagłosować nad pozostawieniem immunitetu mojemu-AUCH-AUSSI-TEŻ POSŁOWI ryszardowi zbrzyznemu. JAK w tym sienkiewiczowskim skeczu LITWOSA= " mój CI ON" i wara SEREMETOM od prawdomównego posła ZBRZYZNEGO.
  POST SCRIPTUM:::
  ponieważ temat jest BRZEMIENNY- SZANOWNE DZIENNIKARSKIE akuszerki, opowiem mojemu PREMIEROWI bajkę z głowy , czyli z życia.
  TAK gdzieś w okolicach 1998-9 roku , tuUnas w ZGORZELCU też mieliśmy skecz życiowy z pijanym synem burmistrza [ vice RACZEJ] , KTÓRY SPOWODOWAŁ WYPADEK SAMOCHODOWY PO PIJAKU. Temat zna pani ASR mgr prawa MAŁGORZATA TABOR[de domo]; a już na pewno JEJ mama- też DE DOMO.
  A ESTIME

  mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "+65"-ZIELONY

  LATARNIKz certyfikatem HULTAJA +drrrrrrrrrrrrr BONIem=MAC + adam.jasser@kprm.gov.pl+++

  rafał trzaskowski*=MAC= http://trzaskowski.pl/


  Dla Mediów


  11/14-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower

  ul. SZMARAGDOWA 31

  59 900 ZGORZELC / 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM

  tel.kom. 6 99,99 12 06,724866256 ruch040404@wp.pl  ad vocem :::

  panie RAFALE,

  PRZEPRASZAM , ŻE NIE KPIĘ znowu/MAC/.

  Masz pomysł? Widzisz problem? Najciekawsze zamieszczę na stronie!

  Napisz do mnie  " RAFAŁ TRZASKOWSKI uczciwszy o 1 gram WIĘCEJ, od siebie, A NAWET OD tatyANTOSIAmichnika"