Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pozdrowienia dla Lemingów

(6)
2014-03-01 22:17 | tkw
- Nie mogę się uwolnić od wspomnienia roku 2008 i słów prezydenta Lecha Kaczyńskiego: „Teraz Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze Państwa Bałtyckie”. Wtedy wydawało się to retoryczna przesadą. Dzisiaj widać, że to nie była przesada - mówi Wirtualnej Polsce Bogumiła Berdychowska, publicystka specjalizująca się w historii Ukrainy i stosunkach polsko-ukraińskich.
  • 2014-03-02 09:32 | black jack

POZDROWIENIA DLA PRAWDZIWYCH PATRIOTÓW ;)

i co ? wojna prewencyjna? tylko debil rzuca się na wściekłego psa z gołymi rękami, lepiej chyba poczekać aż sam zdechnie. potrwa trochę dłużej, ale ofiar będzie znacznie mniej. Szczęście że PiS nie jest u władzy bo już mielibyśmy ogłoszoną powszechną mobilizację. Hej szable w dłoń ... ;) Pozdrowienia dla prawdziwych patriotów ;)
  • 2014-03-02 11:47 | tkw

Re:Pozdrowienia dla Lemingów

Ktoś to kiedyś powiedział:

"Gdy przyszli po Żydów - nie protestowałem, wszak nie jestem Żydem.
    Gdy przyszli po Cyganów - - nie protestowałem, wszak nie jestem Cyganem.
    Gdy przyszli po mnie - nie było już komu protestować."

Jak to szło ? "Nie będziemy umierać za Gdańsk" ?

To nie jest tylko kwestia patriotyzmu. To kwestia prawidłowego identyfikowania interesów i celów. Rosja Putina (i każdego innego na jego miejscu, to nie jest tak, że Putin jest tu jakimś oszołomem, on tylko realizuje interesy państwa którym rządzi) chętnie by odzyskała to co straciła na rozpadzie ZSRR - w tym oczywiście naszym kosztem. A my mamy do wyboru

stawimy opór teraz, gdy Rosja to kraj 135 milionowy a razem z nami stawi opór 50 mln. Ukraińców,
    albo
    będziemy się bezczynnie przyglądać, jak Rosja połknie Ukrainę, strawi ją (zajmie to kilka lat) a potem przyjdzie kolej na nas - tylko wtedy będziemy już sami i to przeciw krajowi 200-milionowemu.

• 2014-03-02 12:18 | tkw

w roku 1923 wystarczyło 6 policjantów, by rozpędzić hitlerowców
    w roku 1939 trzeba było 6 lat wojny i 50 milionów zabitych, by rozpędzić hitlerowców.

Chamberlain w 1938 oznajmiał po powrocie z Monachium "przywiozłem wam wieczny pokój, już nigdy nie będzie wojny w Europie". Dwa lata później na Londyn spadały bomby, w ciągu tych 2 lat bomby spadły już na Polskę, Francję, Belgię, Holandię, Luksemburg itd.
  • 2014-03-03 17:15 | Eau de Cologne

Re:Pozdrowienia dla... stracencow?

Niech wiec "tkw" wezmie kijek w rece... i rzuci sie na Rosje!
  • 2014-03-10 08:12 | Artur

2014-03-03 17:15 | Eau de Cologne
    Nie trzeba rzucać się na Rosję z kijkiem. Rosja żyje wyłącznie z eksportu swoich surowców sama niewiele produkując. Rosja to 15% PKB Unii Europejskiej, 50% PKB Niemiec. Cywilizowany świat w zamian za surowce karmi Rosję dając jej "papu", dostarcza jej sprzętu wojennego, maszyn, urządzeń niezbędnych do życia. Rosja jest życiowo uzależniona od świata, a zachowuje się jak kraj bandycki. Chodzi o to, by świat uzależniony surowcowo od Rosji wreszcie to zrozumiał, że patrząc głęboko w oczy Putina nie widzi tam człowieka, a bandytę. Na świecie jest wystarczająco dużo surowców. Trzeba zmienić rynek by uniezależnić się od Rosji. Wtedy będzie koniec Putina i koniec bandyckiej Rosji. Bez kijka.