Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

agenci szkoleni

(2)
2014-03-05 09:27 | toja1945

- Fakty po faktach 4.03.14
W wywiadzie Pan Prezydent B. Komorowski uspokaja.
A ja chcę aby na granicy Polsko-Ukrainskiej powstała żelazna kurtyna i mur berliński i jeszcze coś mocniejszego.
Pogrobowcy endecji uczynili z Polski zakładnika Ukrainy. To nie Ukraina działa w interesie Polski, ale Polska działa w interesie nacjonalistów ukraińskich. U nas dobrze by zorganizować "okrągły majdan", a agresywnych polityków wyrotować i wysłać ich na Ukrainę
Niech wezmą się za to, i zrobią "okrągłymajdan" nieskompromitowane połączone aktywy polityków mające zaufanie (jeśli tacy są).
Dosyć tego!

- Dziś w jedynce radiowej L. Miller mówił rozsądnie. Wydaje mi się tylko, że niepotrzebnie domagał się aby Putin udowodnił, że informacje o szkoleniu w Polsce agentów dla Ukrainy są prawdziwe. Myślę, że Putin ma na ten temat informacje dokładniejsze niż Miller i drążęnie tego tematu nie da nic dobrego. (tak jak w sprawie torturowania arabów zresztą).
  • 2014-03-05 20:48 | zet

Re:agenci szkoleni

"Pogrobowcy endecji uczynili z Polski zakładnika Ukrainy."

Rzeczowe wystąpienie pana Barroso, który skoncentrował się na pomocy UE dla Ukrainy jest oczekiwanym zachowaniem. Polscy politycy powinni się od niego uczyć reakcji na zdarzenia. Kiedyś wspominałem,że zamiast "misjonarzy" ,czyli panów Kwaśniewskiego i Coxa, unia powinna tam była wysyłać ekspertów,którzy pomogli by przygotować i wprowadzać konieczne reformy w gospodarce. Polska ma takich i w miejsce politycznych, wielopartyjnych krzykaczy i podżegaczy, oni winni byli tam wyjeżdżać. Pożytek byłby większy dla obu krajów.
    Krytyka pana Putina,prócz popsucia relacji z Rosją, niczego nam nie przyniesie. Politykę wewnętrzną na Ukrainie powinni prowadzić sami Ukraińcy bez żadnej presji z zewnątrz. Wychodzenie przed szereg szkodzi nam już i zaszkodzi w przyszłości. Być może taka lekcja jest potrzebna,politykom i wyborcom.