Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PGNiG kontra samorząd

(2)
Dlaczego mieszkańcy niedużej gminy postawili tamę dalekosiężnym planom gazowego potentata?
 • 2014-03-06 14:10 | sławek.m

  A czy władza liczy sie ze społeczeństwem?

  Władza, ta mała jak wójt jak i ta większa zawsze wie lepiej, co jest dobre dla ludzi. A jak ludzie tego nie rozumieją to władza tak długo będzie ich przekonywać aż zrozumieją (metoda szyszkownika Kilkujadka). A tak bez przekonywania, to uchwala się specustawę i ludzie mogą sobie poskakać i poprotestować ale i tak przy asyście specpolicji przejadą po nich, to jest po ich domach buldożery, dla ich dobra oczywiście. Dostaną, oczywiście ale nie tak znowu za szybko odszkodowania, jak najbardziej cenę rynkowa, więc za to równorzędnego domu nie odbudują ani mieszkania nie kupią, ale przecież to dla ich dobra, no nie? Jak rurociąg wybuchnie pomiędzy domami będzie rzucanie gromów na odpowiedzialnych, ale poza gromami, jak to w Polsce kar raczej nie będzie (bo sprawa się przedawni – błyskawiczne polskie sądy). Jak to wygląda to widzę z bliska, bo na Śląsku kopalnie fedrują, węgiel wydobywają, górnikom i prezesom płacą a że na powierzchni domy się walą? Nic to, ludzie mają pracę, a nie górnicy mogą protestować do woli. Walące się pięcioletnie ruiny pospina się klamrami i wszystko jest świetnie. Barburka będzie. Myślałem że to tylko Śląsk ale widzę, że górnictwo i na Pomorzu się panoszy.
 • 2014-03-06 22:32 | Jer11

  Re:PGNiG kontra samorząd

  Jest problem, co zrobić z tą solanką. Tu rozwiązuje go bliskość Zatoki Puckiej. To do niej zrzuca się solankę. Pod kontrolą, z zastosowaniem specjalnych urządzeń, by nie zaszkodzić przyrodzie

  `````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
  A co to za "specjalne urzadzenia"? Czy zrzuca sie czysta wode??