Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy wołowina może być święta?

(1)
Święta krowa stanęła w centrum kampanii wyborczej w Indiach. Prawica chce karać śmiercią za ubój ziemskich wcieleń bogini Kamadhenu, a rządzący liberałowie – umocnić kraj jako lidera eksportu wołowiny.
  • 2014-03-08 20:35 | lonefather

    nowoczesny ośrodek dla 10 tys. krów, które będą tam czczone, karmione i dojone.


    Przuznam się bez bicia, że to zdanie robi na mnie największe wrażenie....

    Byłby to pierwszy w dziejach ludzkości przypadek, że to wierni doją boginię, a nie jej kapłani doją wiernych ... Jeśli się im uda, to może warto byłoby ten fakt rozpropagawoć w Polsce i nasi pragmatyczni rodacy mający smykałkę biznesową będą mieli szansą zmienić wyznawaną wiarę, z "baranów do strzyżenia", na dojarzy "dojących swoją boginię". I tylko nie widzę zastosowania dla sukienkowych kapłanów ... Ale nie obawiam się o ich przyszłość, dawali sobie radę przez 2000 lat to i po takiej zmianie też sobie poradzą ...