Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy można usunąć reklamę z przestrzeni publicznej ?

(1)
2014-03-14 08:24 | p123
Witam,
Chciałbym dowiedzieć się czy istnieje jakiś sposób na usunięcie reklam czegoś co trudno nazwać wystawą, to coś zwie się BODIES REVEALED. Przechodzę codziennie przez przejście podziemne przy Rotundzie w Warszawie i co 10 metrów wisi wielki podświetlony plakat eksponujący wypatroszonego, obdartego ze skóry nieboszczyka. Widok ten budzi moje skrajne emocje, z trudem powstrzymuję odruch wymiotny na widok tego syfu. Zadziwiające jest to że tuż obok tych banerów stoją kioski z kanapkami. Co za czasy ...
Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o instrukcje jak to przeprowadzić.
Piotr