Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Najlepsze życzenia

(2)
2014-03-17 21:51 | JanKalema
Najlepsze życzenia całemu Zespołowi. Może rozważylibyście Państwo włączenie Forum do prenumeraty elektronicznej?
eS
 • 2014-08-18 21:42 | BODZIOLO

  Re:Najlepsze życzenia

  Jestem starym czytelnikiem POLITYKI .Pamiętam wielką płachtę za Mieczysława RAKOWSKIEGO - czy mi się podobała ?A i owszem była jedyną gazetą , która wzbudzała dużo zaufania i ciekawości .Ewolucja POLITYKI to coś wspaniałego .Umieć zgromadzić wokół siebie takich wspaniałych redaktorów jakich Pan ma Panie Jerzy to jest "mistrzostwo " - RAKOWSKI też na tamte czasy miał fajnych ludzi.Pan zespół siłą rzeczy jest lepszy , mądrzejszy i dojrzalszy warsztatowo.
  Co mi się u WAS podoba - obiektywizm i uniwersalizm .
  Panie Jerzy - tak trzymać - całe swoje dorosłe Zycie czytam POLITYKĘ - i tak już zostanie.Najbardziej mi się podoba że nie dajecie się ( jak na razie ) dać sprowokować i wmanipulować , bo chłopcy z WPROSTA chyba dla pieniędzy dali się ponieść.
  Pozdrawiam
  BODZIOLO.