Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PO i PiS: remis ze wskazaniem na Platformę

(13)
Choć potwierdza się, że Platforma wyprzedziła PiS, to nowszy sondaż CBOS przed eurowyborami rewolucji nie przynosi. Zarówno jeśli chodzi o chęć do głosowania, jak i o to, na kogo skłonni jesteśmy głosować.
 • 2014-03-26 20:13 | garmisch

  PO i PiS: remis ze wskazaniem na Platformę

  Dlaczego nikt nie napisze, co, jaki, kandydat na europosła sobą reprezentuje. Czy jest sprawnym posłem ?, czy zna języki ?, czy przedstawia coś sobą. Czy jest miałki i pojechał tylko po kasę do Brukseli. Nie, najważniejsze z jakiej jest partii. Nieważne ,że w jednej i drugiej i trzeciej są du...ki, czy ludzie przyzwoici. Masakra.
 • 2014-03-26 20:25 | Saurom

  Re:PO i PiS: remis ze wskazaniem na Platformę

  Oj te sondaże te sondaże CBOS jakoś dziwnym trafem za każdym razem pokazują na PO i za każdym razem trzeba je potem zmieniać czegóż to się Szacki nie robi, żeby jakoś tego złego Kaczora nie dopuścić do władzy, gdyż koniec z dolce vita. Z tymi łapówkami w wysokości 590 tysiecy złotych z tymi brylowaniem w fundacjach, które stracą dopływ gotówek. Nie pomogła nawet histeria wojenna i ciągle wyłażą te nowe afery jak choćby z tym ministerstwem sprawiedliwości z ministerstwem Boniego czegóż to się nie robi panie Szacki.
 • 2014-03-26 22:10 | AnnaMariaMagda

  Re:PO i PiS: remis ze wskazaniem na Platformę

  To prawda, nie liczy się człowiek, tylko legitymacja - i wszyscy się dziwią, że tak mało chętnych do głosowania na te legitymacje.
  Ja wiem na KOGO zagłosuję w euro wyborach - a że tak się składa, że ta osoba będzie na liście Europy Plus, ma mniejsze znaczenie.
  Jestem natomiast w rozterce z innego powodu - mam nie jednego poważnego kandydata, muszę zdecydować, kto bardziej przyda się w kraju, a kto w Brukseli. ;)
 • 2014-03-26 22:12 | AnnaMariaMagda

  Re:PO i PiS: remis ze wskazaniem na Platformę

  Taaaa...
  A PiS - poprzednio Porozumienie Centrum? to święty był i jest.... Bez grzechu, jak śnieg biały po prostu.
  Nigdy nie wyjaśniona afera z czasów Porozumienia Centrum była niezłych rozmiarów, tylko prasy niezależnej jeszcze nie było.
 • 2014-03-27 07:16 | camel

  Re:PO i PiS: remis ze wskazaniem na Platformę

  Zastanawiam się, co to ma za znaczenie? Tak wogle? Czy pojadą do PE kompromitować nasz kraj sarmaci z pisu czy z po czy tam jeszcze z czegoś innego? Toż to jeden i ten sam kontrreformacyjny zestaw zacofanych poglądów obleczony tylko w różny zezwłok. A tak poza tym, branie udziału w tym teatrzyku nibydemokracji legitymizuje obecny system. A tego żaden uczciwy człowiek robić nie powinien. Wbrew temu, co się nam wmawia, demokracja to nie są wybory raz na parę lat, to coś zupełnie innego. Wybory są tylko jednym z elementów. W Polsce zaś demokracji nie ma. Jest tylko pusty pozór.
 • 2014-03-27 07:34 | axiom1

  Re:PO i PiS: remis ze wskazaniem na Platformę

  Dalej nie waidomo co polskie partie chca osignac w PE.

  Szacki sam nie wie, odrwaca uwage byle gownem. To brak dojrzalosci politycznej.

  Jaka wizje dla Uni maja polskie partie polityczne ? Dlaczego nic na ten temat ?
  Co obecna ekipa euro-poslow zrobila dla Polski w PE ?

  W ostaniech wyborach do PE frekwencja w Polsce wynosila 17% Zadna szanujaca sie instytucja nie przyjeal by takich 'wyborow'. Wiadomo, Unia taka instytucja nie jest. To tylko miejsce do parkowania paryjnego betonu. Tylko koszty zadnego pozytku.
 • 2014-03-27 07:45 | tb

  Re:PO i PiS: remis ze wskazaniem na Platformę

  Za to teraz jest prasa niezależna. Nie poniżajcie się Rodacy , wybierajc Polskę. Nie wierzcie w te bzdury, sondaże itp.
 • 2014-03-27 08:25 | Andrzej

  Re:PO i PiS: remis ze wskazaniem na Platformę

  Gdy popatrzeć, kogo PiS wystawia do PE, śmiech człowieka bierze. Co ta biedna Szczypińska, czy Fotyga będą tam robić? Niewiele lepsze są inne partie. Jaki jest sens wystawiania Kamińskiego, Cymańskiego, Ziobry, Czarneckiego, Bielana, którzy w upływającej kadencji więcej siedzieli w kraju niż w Strasburgu czy Brukseli? Na dodatek większość z naszych europosłów nie miała ochoty uczyć się języków obcych. Albo skandaliczne zachowanie się Protasiewicza z PO na lotnisku we Frankfurcie. Czuję narastający niesmak oglądając naszą klasę polityczną.
 • 2014-03-27 08:57 | suckerlove

  Re:PO i PiS: remis ze wskazaniem na Platformę

  Mogliby się bardziej ci przyszli europosłowie postarać i pokazać, co potrafią i co mogą dla nas zrobić. Same sondaże, które tak naprawdę mają zadanie nas ukierunkować, mnie kompletnie nie interesują.
 • 2014-03-27 09:12 | Saurom

  Re:PO i PiS: remis ze wskazaniem na Platformę

  O tak przyznam tu pani rację, przy wszystkich aferach z komisją hazardową, przy skorumpowanej Sawickiej uniewinnionej przez sędziego pozbawionego moralnego kręgosłupa, przy aferach z autostradami, które robiono na łapu capu, żeby można było otworzyć pośpiesznie przed mistrzostwami, przy aferach w ministerstwie sprawiedliwości, informacji cyfrowej, przy zegarkach Nowaka, sprzedajnych delegatach, sfałszowanych wyborach w Wałbrzychu, taśmach Miodowicza PIS rzeczywiście to święty. A prasa niezależna powoli się tworzy i sądząc po obecnych kłopotach PO rośnie w siłę.
 • 2014-03-27 13:59 | Pro-Kontra

  Premier Tusk jest polityczną Panią Dulską, a prezes Kaczyński jest politycznym Jakubem Szelą

  Głosowanie na kołtuńską Sitwę PO czy na warcholskie Bractwo PiS jest szkodliwe dla Polski i Polaków. Obie te partie są siebie warte. Obie sieją nienawiść pomiędzy Polakami. Obie są zacofane mentalnie. Dzięki nim staliśmy się europejskim skansenem światopoglądowym i ekspozyturą Państwa Watykańskiego.
 • 2014-03-27 16:36 | _sens_

  Re:PO i PiS: remis ze wskazaniem na Platformę

  Najżałośniejsze je w tym wszystkim to, ze większość polaków ma wyprane mózgi przez media.....dlaczego większości wydaje się, ze istnieją tylko dwie partie???? i że trzeba oddać swój głos w wyborach na PO lub Pis drogą wyboru mniejszego zła...
 • 2014-03-29 17:14 | Andrzej

  Re:PO i PiS: remis ze wskazaniem na Platformę

  Coś o praniu mózgów przez media. Ja się ratuję oglądając kanały zagraniczne, ale ci zdani na TV polską są w gorszej sytuacji. Od rana do wieczora albo wypadki drogowe, pożary i inne katastrofy, albo żenujące pyskówki tzw. polityków podpuszczanych przez dziennikarzy, albo reklamy podpasek higienicznych, pożyczek bankowych, czy drogich samochodów. Na dodatek w TV polskiej roi się od błędów językowych i ortograficznych. Nic, tylko siąść i płakać.