Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak działa Bankowy Arbitraż Konsumencki

(3)
Wreszcie śmielej zaczynamy walczyć o swoje pieniądze. Już ponad tysiąc spraw rocznie trafia do arbitra, który taniej, prościej i szybciej niż sąd może pomóc klientom skonfliktowanym z bankami.
  • 2014-03-26 20:41 | joanna600

rozjemca od pienędzy

Niestety, dla mnie granda. Wysłałam im wszystkie wymagane dokumenty i opłatę, a oni się nie odezwali. Wysłałam też listowne; bo jedynego telefonu w biurze arbitrażu nikt, o żadnej porze nie odbiera, prośbę o kontakt i przekazania mi jakiejś decyzji w sprawie. Nie odezwał się nikt. To było pół roku temu. 50 PLN też nie oddali.
  • 2015-06-11 14:05 | kat

Re:Jak działa Bankowy Arbitraż Konsumencki

14 dni na odpowiedź banku jest w praktyce nieprzestrzegane. mbank "poprosił" o przedłużenie tego terminu i BAK się zgodził - już 3 miesiące czeka na łaskawą odpowiedź. Tak więc w praktyce nie polecam tej instytucji.
  • 2015-11-17 10:17 | Katarzyna_W1

TAK działa arbitaż bankowy

Arbitraż bankowy to pic na wodę. Wysłałam tam wniosek, oczywiście dokonawszy uprzednio stosownej opłaty - w sierpniu. Do tej pory nie otrzymałam żadnej odpowiedzi (mamy listopad). Po wielu próbach udało mi się w końcu dodzwonić pod podany na stronie nr i otrzymałam informację, że arbiter nie ma określonego terminu na rozpatrzenie wniosku. Sprawa może trwać kilka miesięcy, lat itd. Więc o jakim wsparciu my tu rozmawiamy? Ale 50zł zainkasowano.
    odp