Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

1%podatku na chore dzieci

(1)
2014-03-28 17:04 | Boss22
W końcu mogę oddać swój 1% organizacji, którą wyszukałem jakiś czas temu i miałam chwilę, aby się jej dokładniej przyjrzeć. Jest nią Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom, która obejmuje swoją życzliwą i szczerą pomocą wszystkie dzieciaki- począwszy od tych szkrabów, aż po młodziaków. Fundacja pomaga ich rodzicom, w pokryciu kosztów jakie przychodzi im pokryć w związku z chorobą ich smyka. Więc każdy nawet najdrobniejszy pieniążek będzie mógł uczynić cuda! Pomagajmy- KRS 0000140007