Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Świat przez Google Glass

(3)
Największe marzenie setek fotografów wkrótce się ziści i stanie się dla ludzi największym przekleństwem.
 • 2014-03-29 17:09 | addetto stampa

  fotografowanie nieświadomych

  nowoczesne aparaty cyfrowe z autofocusem umożliwiają to samo - często trzymam lustrzankę na piersi, nie podnoszę do oka, ale korzystam z tego że ostrość ustawiana jest automatycznie - wystarczy wycelować na interesujący obiekt i wcisnąć spust migawki... Mój Nikon D610 ma opcję bezgłośnego wyzwalania spustu... Po co obarczać się okularami wielkości lornetki?
 • 2014-03-29 18:24 | bever

  Re:Świat przez Google Glass

  one nie beda az tak wielkie, wygladaja jak zwykle, choc sa calkiem inne. sam ksztalt zostanie zapewne zmieniony, powstana klony maskujace kamere lub a takie juz widzialem zbudowane symetrycznie a wygladaja jak sloneczne. najwiekszy problem to bateria,

  https://www.google.com/search?q=google+glass&client=firefox-a&hs=KGJ&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=gQA3U4rFNrS02AXcyIH4Dw&ved=0CG8QsAQ&biw=1366&bih=674&dpr=1
 • 2014-04-01 10:38 | suckerlove

  Re:Świat przez Google Glass

  I mimo, że to realny już wytwór fantastyki sprzed kilkudziesięciu lat, to dopiero teraz zobaczymy, jak bardzo to ingeruje w naszą prywatność. Tego w książkach nie było.
  --------------
  kod: http://www.nocujznami.pl/