Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rosja testuje jedność

(2)
2014-04-02 21:01 | Copernicus
Nikt trzeźwo myślący nie mógł się spodziewać czegoś innego. A to - obawiam się - początek. Solidarność międzynarodowa z zasady kończy się, gdy zaczynają się narodowe interesy gospodarcze. Nasi politycy dość lekce sobie ważą pieniądze swoich podatników. Panie Premierze! Kto zrekompensuje straty polskim firmom i hodowcom? Czyżby Bruksela?
  • 2014-04-02 23:45 | camel

    Re:Rosja testuje jedność

    Daj spokój, dla politycznych mrzonek potrafili urządzić hekatombę w Warszawie i doprowadzić do zniszczenia miasta, to co tam dla takich jakieś straty finansowe? W imię posłuszeństwa mocodawcom są gotowi wciągnąć nasz kraj w wojnę, taka już ich psia natura. Zresztą czują się bezpieczni, bo wielu z nich ma obce paszporty a i wiedzą, że dotąd zawsze władze i generalicja zdołały szybko uciec z "ukochanej ojczyzny" gdy ta była "w niebezpieczeństwie".