Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Eurokampania pań Gosiewskich

(5)
Poseł Małgorzata Gosiewska i senator Beata Gosiewska dostały wysokie miejsca na listach PiS do europarlamentu. Wygląda na to, że partia ta wyeksportuje do Brukseli nie tylko temat Smoleńska, ale i rodzinne urazy.
 • 2014-04-11 18:51 | Gama

  Wdowy po Gosiewskim

  Przepraszam, tego nie da się skomentować. Niesmaczne. Żeby to trochę dopieprzyć dodam, że teściowa tych pań już zaopiniowała: jedną pozytywnie, a drugą negatywnie. Czy elektorat pisu osłucha seniorki Gosiewskiej ?
 • 2014-04-12 10:32 | wnukmarek

  Re:Eurokampania pań Gosiewskich

  Poza PiS-em też jest spora grupka kandydatów, których jedyną zasługą jest być spokrewnionym z ofiarą katastrofy.
 • 2014-04-29 07:29 | Andrzej

  Re:Eurokampania pań Gosiewskich

  Czy bycie wdową smoleńską wystarczy, żeby zostać europosłem? Tak przynajmniej sądzi Kaczyński.
 • 2014-05-07 17:08 | wyborca ze śląska

  Re:Eurokampania pań Gosiewskich

  Mało dostała gosiewska renty rodzinnej na siebie i dzieci ??? Nikt tyle by z Polskich obywateli nie otrzymał !!! Po co ona tam do tego parlamentu europejskiego...??? Aby kolejną kasę rodzinna pomnażać sobie i bić pianę brzozy smoleńskiej ??? Won pisiorom oszołomom i psycholom z POlski !!!!!!!!!!!!!!!!! Zgadzam się z tekstem jak wyżej !
 • 2014-05-14 08:44 | IzaSchiza

  Re:Eurokampania pań Gosiewskich

  Skoro Panie wcześniej były zainteresowane polityką, a Prawo i Sprawiedliwość uznało, że do Europarlamentu się nadają - nie widzę w tym kompletnie nic złego. Szczególnie, że każde ręce do odbudowy Polskich Patriotycznej są potrzebne, żony Mężów Stanu z pewnością w tym pomogą. Jestem o tym przekonana. Pracy jest dużo, obrona polskiej gospodarki przed Euro i Polskiej młodzieży przed europejskimi wartościami - to tylko wierzchołek góry, więcej informacji tutaj: wybierzpis.org.pl Pozdrawiam!