Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak omamić wyborcę?

(5)
Politycy w kampanii wyborczej, ale i w codziennej walce o władzę, używają powtarzalnych chwytów, metod, grepsów, które wciąż przynoszą jakiś skutek, skoro nadal się je stosuje. Byłoby lepiej, gdyby przestały być tak skuteczne.
 • 2014-04-15 20:00 | akhsi

  Mniej marudzenia, s'il vous plait

  Po wstępnym przejrzeniu nowej Polityki odnoszę wrażenie (które już kiedyś mnie tknęło), że POLITYKA czasem lubi pojeździć na PiS jak na łysej kobyle. Nie jestem wyborcą tej partii, wręcz jestem jej gorącym przeciwnikiem, ale retoryka zastosowana w kilku artykułach (slogany polityczne, rozmowa o Orbanie) czy artykuł o Adamku troszeczkę mnie razi w oczy - jest to chyba lekkie zejście poniżej własnego poziomu.
 • 2014-04-15 22:01 | jvz

  Re:Jak omamić wyborcę?

  Politycy wywiesili lepy.
  Niech wpadają w nie kiepy.
  Polityk to pospolity przechera.
  Polityka kiep wybiera.
  Nie zmienia się nic od dziesięcioleci.
  Kiep jak mucha do miodu tak do lepu leci
 • 2014-04-16 09:33 | tadman

  Re:Jak omamić wyborcę?

  Idąc za głosem zawsze rozsądnego Pana Stanisława Tyma,nie słucham tych bredni i duperel.Drugim krokiem powinno być nie pójście do wyborów,a gdy już iść to na kogo stawiać?.Dylemat jakich mało,bo nawet stawiać na znanych sobie regionalnych działaczy,nie zawsze się sprawdza,gdyż większość z nich po dostaniu się do którejkolwiek izby parlamentu,dostaje małpiego rozumu.I tu ukłon w stronę Janusza Korwin Mike i tak przez niego propagowanej monarchii.
 • 2014-04-16 21:11 | jvelzkeyek

  Re:Jak omamić wyborcę?

  Każda władza sobie dogadza.
  Każda władza się bogaci.
  Dla pieniędzy władza się szmaci.
  Kandydaci do władzy
  Przeważnie bosi i nadzy.
  Gdy władzę w swe ręce złapią.
  Natychmiast dla siebie chapią.
  Wyborcom ochłapy rzucają,
  a sami milionerami zostają.
  Czy tak już na zawsze pozostanie?
  Czy wygrywać muszą same dranie?
 • 2014-04-16 21:38 | jvzvm

  Re:Jak omamić wyborcę?

  Polityka to jedna wielka ściema.
  Politycy dużo mają, wyborca nie ma.
  Władza wyborcę mami obietnicami.
  Władza otacza się przywilejami.
  Władza prawo dla siebie uchwala.
  Władza demokrację zachwala.
  Władza podatkami wyborcy się żywi.
  Szkoda, że we władzy przeważnie nieuczciwi.