Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Krew na lodzie

(1)
  • 2014-04-23 13:57 | emkaes

    Pałka tańsza od kuli?

    Z powyższego teksty wynika, że (w 2013r.) maksymalnie 1300 "myśliwych" zastrzeliło 85 tysięcy kilkutygodniowych focząt (byli "humanitarni"), i zatłukło pozostałe 9 tysięcy (tzw. niewielka reszta ginie po uderzeniu pałką). Przecież to masakra.

    Czy władze Kanady nie mogą wesprzeć lokalnej społeczności i pomóc jej w znalezieniu innej drogi do zdobycia środków do życia, aby ta paskudna 'tradycja' stała się historią?