Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Uniki ministra Szczurka

(3)
Jacek Rostowski długo walczył o przywrócenie ministrowi finansów rangi, jaką miał ten urząd za czasów Leszka Balcerowicza czy Grzegorza Kołodki. Mateusz Szczurek, jego następca, sam wycofuje się do drugiego szeregu. Nie chce władzy, czy mu ją odebrano?
 • 2014-05-06 19:54 | maciej

  Pierwsze nie drzanic" i czesto chodzic do kosciola

  Dzisiaj juz staryiI od wielu lat na emigracji, niemniej wychowany w Polsce w tradycyjnie ortodoksyjnej rodzinie katolickiej, ktorej indoktrynacja trzymala nas w calkowitym oglupieniu jesli idzie o jakiekolwiek finance, patrze z niepokojem na rozmodlonych finansistow, ktorzy modla sie na kleczkach proszac o finansowe przewodnictwo. Zarzadzanie finansowym zasobami, ktore sa wspolnym majatkiem calego Narodu to jest wyjatkowo odpowiedzialna funkcja, ktora musi przysparzac wszelkiego rodzaju wrogow. Dlatego dla mnie sa wielce podejrzani i nie ufam tym wszystkim, ktorzy chca wszystkim na raz dogodzic i podlizuja sie wierzacej czesci polskiego elektoratu. maciej""
 • 2014-05-08 05:28 | bever

  Re:Uniki ministra Szczurka

  a czy mozna kierowac Yahoo bedac wierzacym, moze tez nie wypada? musisz wytlumaczyc to atrakcyjnej Marissa Mayer i radzie nadzorczej giganta o kapitale $35mld. radze szukac sensu w artykule, nie spraw pomijalnych.
 • 2014-05-08 23:11 | camel

  Re:Uniki ministra Szczurka

  > a czy mozna kierowac Yahoo bedac wierzacym, moze tez nie wypada? (...)

  O wypadaniu nic nie wiem, o tym co można a czego nie - także. Wiem tylko, że ktoś wierzący jest pozbawiony rozumu, ma złamaną logikę, zdeptany rozsądek. Kierować taki może wszystkim, w końcu głęboko wierzący kierują połową tego świata. Zgadnij którą? A jakie są tego "wierzącego" kierowania efekty, wszyscy widzimy. Ja na przykład, wolę być poinformowany, czy lekarz, do którego idę, jest zabobonny czy nie. Bo łatwo trafić na takiego, który będzie leczył Miserikordyną czy wstrząsaną, pamiętliwą wodą a to już może być groźne dla życia. Jak i wiara...