Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014

(7)
2014-05-06 23:40 | sonia2
Wybieracie się na wybory do Europarlamentu? Na kogo będziecie głosować? Ja zdecydowałam się oddać swój głos na panią Agnieszkę Stupkiewicz Turek (okręg 10. - Małopolska, Świętokrzyskie). Podoba mi się jej aktywna postawa, zacięcie społecznikowskie i entuzjazm. Dużo robi też to, że pani ta w polityce jest dopiero od 2010 roku, może więc wnieść świeże pomysły i entuzjazm, którego brakuje niestety wielu politykom. A wy kogo wybierzecie? Jestem ciekawa waszych typów.