Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pan "profesor" Bartoszewski...

(9)
2014-05-10 13:00 | dziejek19421
Jestem zdziwiony reakcją Pani Olejnik. Po pierwsze Pan Bartoszewski jeszcze nie tak dawno jak sprostował jakiegoś dziennikarzynę za to, że nazwał go profesorem. Stwierdził, że nie posiadał, ani nie posiada takiego stopnia. Po drugie jak do tej pory nie wyjaśnił pytań, jak to się stało, że on jedyny - i to Żyd - został zwolniony z obozu ze względu na zły stan zdrowia. No kto jak, kto, ale Pani Olejnik powinna o tym wiedzieć. I w związku z tymi pytaniami nastąpiła jak gdyby narodowa amnezja. Nikt nagle nic nie pamięta liczą się tylko obelżywe słowa Pani Pawłowicz. I choć o Pani Pawłowicz nie mam dobrego zdania, to uważam, że napisała prawdę. Zresztą w tym samym stylu krążą plotki na temat rodziny Pani Olejnik. I co? I cisza. I nie tylko, bo i Pan prezydent ma taką samą opinię ( przeszłość ) rodzinną i wielu innych z kręgów rządzących. A tu nagle pyskacz Bartoszewski, który już na obrażał dosyć duże grono Polaków jest brany w obronę. I jak do tej pory nie widzę żadnego sprostowania. Trochę obiektywizmu RODACY. Na takich Bartoszewskich uczy się nasza młodzież. A skutki są już widoczne.
 • 2014-05-10 16:58 | andrzej

  Re:Pan

  pan Bartoszewski powiedział również że na ulicy bardziej bał się Polaka bo ten mógł na niego donieść , nie bał się natomiast Niemca który mógł go spokojnie zastrzelić i dostać za to pochwałę od swojego szefa
 • 2014-05-10 18:07 | zet

  Re:Pan

  "Trochę obiektywizmu RODACY."

  Zacznij od siebie.
  Problem jest taki,że aby wyjaśnić jakąś brednię/bzdurę/ i opisać, dlaczego jest negatywna ocena, trzeba sporej wiedzy,cierpliwości i długiego wywodu. Natomiast aby bzdeta puścić w obieg,wystarczy go napisać i nie przejmować się faktami.
  Piękny życiorys a przede wszystkim niekwestionowane zasługi pana Bartoszewskiego, jak widać nie przekonują "lepiej wiedzących".
 • 2014-05-11 10:37 | dziejek19421

  Re:Pan

  Kompletnie Cię nie rozumie. Z Twego wywodu wynika, że tylko Ty znasz najlepiej życiorys p. Bartoszewskiego. Lepiej od niego samego. Bywają i tacy...A na ulicy i dzisiaj strach jest się pokazać w pewnych godzinach. A jeśli twierdzisz, że wszyscy, którzy są innego zdania niż ty, to są ludzie wypisujący brednie/bzdury to podziwiam twój stopień wykształcenia. Wyszedłeś koleś przed Papierza. A takich bywa u nas coraz więcej.Jeden z Was napisał, że mniej niebezpieczny był Niemiec, bo mógł cię od razu zabić. Ciekawa teza...
 • 2014-05-11 10:55 | zet

  Re:Pan

  "Kompletnie Cię nie rozumie"

  Wcale mnie to nie dziwi.
 • 2014-05-11 15:30 | dziejek19421

  Re:Pan

  I tu się rozumiemy.
 • 2014-05-11 18:52 | mixxer

  Re:Pan

  Niezaleznie od obiektu wypowiedzi, pani Pawlowicz ponownie okazala sie osoba pospolicie chamska, pozabawiona wszelkich podstaw kultury osobistej... To dziwne, ze tego typu "szmaciarze" (czy "szmaciarki") wciaz sa tolerowane w polskiej polityce!!!
 • 2014-05-11 22:25 | dziejek19421

  Re:Pan

  Mało tego. Mają tytuły i są wybierane do parlamentu. I tu jest tragedia...
 • 2014-05-13 06:39 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Pan

  Ludwik Hirszfeld z kolei wyznał,że bał się swoich pobratymców.Słuszność tej tezy udokuemntował jerzy Robert Nowak w książce:ŻYDZI PRZECIW ŻYDOM.
  To był efekt końcowy NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA,które opisał Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA.