Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polacy o Ukrainie. Sondaż

(2)
2014-05-11 15:25 | warszawiak35
Sondaż Instytutu Millward Brown byłby ciekawszy i bardziej wiarygodny gdyby obejmował swoimi pytaniami również praprzyczynę tej wojny ukraińskiej, czyli Majdan kijowski. Aż się prosi spytać Polaków: Czy uważasz majdan kijowski, gdzie obalono demokratycznie wybranego prezydenta, za prawnie dopuszczalne, w myśl prawa międzynarodowego. I drugie patanie: Czy uważasz, że władza wybrana przez stary parlament i zatwierdzona przez manifestantów majdańskich jest w pełni władzą legalną.
Gdyby takie pytania zadano, wtedy taki sondaż miałby jakiś sens a tak to jest to jeszcze jeden sondaż , który ma potwierdzić , że działania naszych polityków , Unii rządu były właściwe i zgodne ze zwyczajami demokratycznymi.
Nasze media karmią nas półprawdami, przecież taki majdan to wielkie przedsięwzięcie logistyczne i bardzo kosztowne: przywieźć 50.000 ludzi z okolic Lwowa, karmić przez 120 dni, zbudować miasteczko, łącznosc, zaopatrzyć w straszliwą broń(koktaile Mołotowa), ale i broń ostrą Prawego Sektora, to już nie miliony ale miliardy złotych. Czy biedny naród ukraiński, ten zachodni ,stać na takie wydatki? Poza tym , czy zastanawialiśmy się kto na tym Majdanie skorzystał i czy to nie jest czasem zamiana jednego rezimu na drugi? W wyniku " puczu czy rewolucji majdańskiej" do władzy doszła partia Timoszenki i Jaceniuka Batkiwszczyna oraz banderowcy Prawego Sektora oraz nacjonaliści ze Swobody, czyli partie, które nie mogły dojść do władzy w demokratycznych wyborach.
 • 2014-05-16 08:12 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Polacy o Ukrainie. Sondaż

  ZAKON SPEKULACJI rządzi się swoimi prawami wynikającymi z EKONOMII POLITYCZNEJ GLOBALIZMU.Aby zrozumiec Karola Marksa w globalizmie trzeba tylko odpowiednio dostosować słownika Bertranda Russella dla komunizmu :
  Jahwe = Materializm dialektyczny = Chaos
  Mesjasz = Marx = Ewolucyjna droga marksizmu
  Naród wybrany = Proletariat = Świat finansjery
  Kościół = Partia komunistyczna = Banki i Giełda
  Powtórne przyjście (Mesjasza) = Rewolucja = Radykalizacja negacji
  Piekło = Kara na kapitalistów = Kara na “gojów”
  Tysiąclecie = Rzeczpospolita komunistyczna –Rzeczpospolita globalizmu.