Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ukraińska wojna hybrydowa

(3)
Rosjanie testują na Ukrainie nowy rodzaj konfliktu, wobec którego Zachód jest bezradny. Nie liczą się tu bombowce i rakiety, ale uczucia.
  • 2014-05-13 23:26 | Jurek1954

Zachód ma już usłużne media

"Zachód chyba jednak nie ma wyboru – musi nauczyć się tej nowej wojny. I metody wet za wet. Także jeśli musiałby sobie ubrudzić ręce propagandą".
    Już to robi piórem autora artykułu, piórem innych propagandystów Polityki (Jagienka Wilczak, Ostrowski, Szostkiewicz) oraz usłużnymi polskimi mediami. W mediach konflikt ma tylko jeden wymiar, jedna stronę: zły Putin i nowy "demokratyczny" rząd w Kijowie walczący ze złem. Przy okazji powstaje nowe pojęcie "autodemokracji" tj. sposób na demokratyczną władzę bez wyborów. Naszym politykom i redaktorom Polityki to absolutnie nie przeszkadza, ale referenda już przeszkadzają
  • 2014-05-16 18:04 | Saurom

Re:Ukraińska wojna hybrydowa

Panie redaktorze jajka Kolumba nie odkrył pan te metody o których pan pisze są conajmniej stosowane od lat 60 i to nie tylko przez Rosjan ale i Amerykanów. Przypomnijmy sobie choćby to co się działo w Libii, oraz w Ameryce Łacińskiej choćby Contras. Panie redaktorze pan mi przypomina Wyszkowskiego tego od PIS, który twierdzi, że Putin okazał słabość że nie wszedł czołgami na Ukrainę. O tym czy dany polityk jest skuteczny nie świadczą czy wszedł czołgami. Każdy głupi może wjechać czołgami a co potem to już inna sprawa moze tam utknąć na długo. Odnośnie Putina można jasno stwierdzić, że jest on bardziej skuteczny od Tuska SIkorskiego i innych polityków skutecznie odebrał Krym oraz obecnie przytarł nosa banderowcom w Kijowie. Udowodnił, że twierdzenia o słabej Rosji są nieprawdziwe.
  • 2014-05-17 17:29 | aps1968

Re:Ukraińska wojna hybrydowa

Znakomity artykuł, gratuluję. Można powiedzieć - w punkt. "Nie liczą się tu bombowce i rakiety, ale uczucia." Nikt tak u nas jeszcze nie pisał, no dobra, trochę ja pisałem: http://aps.blox.pl/2014/03/Czy-Putin-ma-plan.html