Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Potrzeby, priorytety i wartości ludzi starszych VS oferta polskich partii

(6)
2014-05-15 15:18 | Psychologia- studentka
Społeczeństwo polskie - podobnie jak większość europejskich - starzeje się, a zatem w miarę upływu lat proporcja ludzi starszych do reszty społeczeństwa (zwłaszcza ludzi młodych) będzie się zwiększać.
Jeśli więc partie polityczne będą chciały wygrywać wybory, a w zasadzie zauważalnie istnieć na scenie politycznej, muszą przygotować swoją ofertę dla tej konkretnej grupy, uwzględniając potrzeby, priorytety i wartości istotne dla ludzi starszych.

Jako studentkę psychologii, interesują mnie ludzie starsi (55+) i ich decyzje wyborcze podejmowane z uwagi na osiągnięcie określonych celów - mogą one być materialne jak np. zyskanie na bezpłatnej służbie zdrowia czy podwyżce emerytur; bądź emocjonalne/moralne jak np. niedopuszczenie do związków partnerskich, czy też zakaz aborcji bądź eutanazji.

Na potrzeby pracy naukowej przeprowadzam badanie. Biorąc w nim udział, może Pan(i) anonimowo wyrazić własne zdanie i pomóc w określeniu celów polskich seniorów!

Proszę kliknąć link i wypełnić ankietę --> http://ankieta.f-media.pl/


Dziękuję za pomoc i jednocześnie zachęcam do dyskusji :-)