Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przedsiębiorcy z branży hazardowej

(1)
Nazwano ich gangsterami, ludźmi, których nie należy zapraszać do domu. Sami o sobie mówią: jesteśmy biznesmenami, którzy płacą podatki. Kto tworzy rynek hazardowy, kto rozdaje karty, kto trzyma bank?
  • 2014-05-15 16:02 | suretobefirst

gdzie wygrać miliony? :)

Zastanawia mnie to gdzie lepiej zagrać, czy w Polsce w kasynie czy online? Polskie wiem, że jest legalne, a online? Jak to jest z tym właśnie, ktoś wie ktoś mi powie?? Boję się zagrać z powodów nieczytelnego prawa ale z drugiej jednak strony wygrane w kasynach online korcą baaardzo… już za sam przykład ostatnia wygrana kilka milionów Euro przez Szweda http://www.kasyna.co/wysokie-wygrane/mega-fortune-2_9-miliona_euro. Ale jak ma być to nielegalne to nawet nie będę próbował (niby Szwedzi wygrywają i mogą). W Polsce to co ja wygram? kilka tysięcy Złotych? I to z wielką łaską, tylko w renomowanym kasynie. Ale za kilka tysiaków to szkoda mi nawet ze to się zabierać i wolę wysłać kilka kuponów totka. Automaty z niskimi wygranymi to nie dla mnie, jak wygrywać to miliony :) Więc nadal pozostane przy totku.