Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

TURYSTA

(1)
2014-05-18 19:01 | black jack
Tusku "turysta", zamiast stać na wałach (co jest jego psim obowiązkiem) i nadstawiać się na razy Pisu (co też jest jego psim obowiązkiem), pojechał sobie do Włoch. Tym razem wyjątkowo nie na narty i żeby zapalić cygaro, ale na Monte Cassino, żeby się "polansować" na grobach POLSKICH BOHATERÓW. Na dodatek, na złość Prezesowi ma w planie udać się, jak to on, "na kolanach" - do Papieża - AROGANCJA NIE DO WYTRZYMANIA ;))))
Jak żyć Panie Prezesie, jak żyć??? (po góralsku)