Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Publicyści POLITYKI typują wyniki eurowyborów

(2)
2014-05-23 19:34 | rvc
Wszyscy publicyści przeszacowują PO tj . wynik około 30% jest nieosiągalny. Platforma Obywatelska dostanie najwyżej 25% głosów obywateli. Natomiast notowania SLD wszyscy typujący umieścili w przedziale 9-11%. Moim zdaniem będzie więcej, co najmniej 13 %, a może nawet 15 %.
PS. Gdzie jest korekta? Co to jest "rozkusz"? Zamiast raczej pasuje w wypowiedzi prof. Władyki słowo "rozkurz" choć ono oznacza raczej małe straty towaru niż dużą ilość nieważnych głosów.
  • 2014-05-23 21:56 | abchaz

    Re:Publicyści POLITYKI typują wyniki eurowyborów

    To już wyraz desperacji.Poważni ludzie zajmują się wrózeniem.
    Jedynym nowym i interesujacym zjawiskiem jest pozycja sondażowa NP.Duze wrazenie robią ,przynajmniej na mnie zdjecia, z wiecu NP na krakowskim rynku.JKM wnosi świeżośc w zatęchły i całkowicie już niewiarygodny grajdoł POPIS.Palikot świeżośc ,niestety wytracił.Świeżośc JKM może byc krótkotrwała lecz perspektywa,nawet tej krótkiej świeżosci wzbudza nadzieje ,zwłaszcza wśród młodych ,którzy nie przecwiczyli jeszcze na własnej skórze znanego przysłowia.Za obietnicę pozbycia się POPIS pójdą ławą.Po oczekiwanym zwycięstwie wyborczym POPIS okaze się koniecznym,argumentujac ,raptownie wzrastającą długoscią życia oraz/wraz raptownie opózniajacą się dojrzałością młodego pokolenia,podniesienie wieku nabycia praw wyborczych do ,co najmniej,lat 35.