Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Siodma przegrana PiS - ale jaka...

(5)
2014-05-27 02:25 | Andrzej Falicz
„Antyeuropejski” PiS praktycznie zremisowal w wyborach do PE z rzadzaca partia pomimo zagrozenia wojna swiatowa i mannie z Brukseli.

Parlament Europejski to podobno byla od zawsze domena „swiatlych i wyksztalconych” Europejczykow z wielkich miast, aresztow sledczych i wiezien – wiec elektoratu PO a nie malomiasteczkowych frustratow... (podobno).
PiS potroil ilosc mandatow z 6-sciu jakie mial ostatnio do19 -tu, PO stracilo ich ponad 25 %...

Renegaci z PiS-u polegli sromotnie czym Kaczynski pokazal gdzie "lezy moc" i udowodnil, ze mozna cos osiagnac "tylko z Prezesem"....

.Wybory do PE to wyrazna wskazowka, ze PO nastepnym razem raczej przegra.
Tym bardziej, ze z typowym dla PO urzedowym optymizmem swietuje kolejna 7-ma „wygrana”…
 • 2014-05-27 09:58 | szczeart

  Re:Siodma przegrana PiS - ale jaka...

  W polityce tak to zawsze jest, raz jedna strona wygrywa, raz druga. No chyba że dojdzie do rewolucji. Wtedy przegrywają wszyscy. Po 7 latach PO u władzy, musi dojść w końcu do zmiany (czego osobiście nie popieram), bo na tym właśnie polega demokracja. Cytując fragment skeczu z roku 1980 - "przecież demokracja to najważniejsza rzecz, ja wiem, bo od początku z nią walczyłem". Obyśmy nigdy już nie mieli takiej sytuacji.
 • 2014-05-27 14:28 | camel

  Re:Siodma przegrana PiS - ale jaka...

  Wiesz Andrzeju, więzienia i areszty zaludnia małomiasteczkowa frustracja, tak łatwa do zmanipulowania, tak podatna na słowa z ambon. Masz rację, w nich leży pewnego rodzaju "moc" i nie mówię o tej procentowo-alkoholowej. Kiedy ta moc da władzę PISowi, będzie to ostateczny sygnał, że Polska przegrała, że czas uciekać z kraju będącego we władzy głupoty i podłości. I nie piszę tego dlatego, że PO ma być w czymkolwiek lepsze. PO to są popłuczyny po katolickim AWSie i nie zmieniło w niczym awsowskiego, wstecznego spojrzenia na sprawy kraju.

  Komentowanie tych wyborów o tyle mija się z celem, że nie ma znaczenia pod jaką etykietką pojadą do Brukseli następne zastępy ciemnych katolików. Nie ma znaczenia czym dokładnie nas tym razem ośmieszą. Obraz Polski jako zacofanego talibanu, nieodpowiedzialnego państwa, z którym niczego nie da się uzgodnić czy załatwić, jest już tak mocny na zachodzie, że nawet polska histeria okołoukraińska go nie pogłębiła. Nie po "smoleńsku".
 • 2014-05-27 19:25 | o_Onufry

  Re:Siodma przegrana PiS - ale jaka...

  Jaka by ta przegrana nie była - po raz siódmy KURDUPEL musiał pochylić czoła.
  Prorokuję już od kilku lat, że pod wodzą tego fuhrera PiS-dzielce nigdy nie wygrają z PO.
 • 2014-05-28 00:55 | Andrzej Falicz

  Re:Siodma przegrana PiS - ale jaka...

  Troche sie pogubiles - w aresztach sledczych I wiezieniach zdecydowanie wygralo PO a PiS byl dopiero 5-ty.

  Narazie wedlug ostanich badan z zielonej wispy Tuska uciekac chcialoby 80% Polakow...
  Te 20% co jest zadowolone to PO rodziny I znajomi - wiec nie strasz exodusem po potencjalnej wygranej PiS-u - bo to nie ma sensu.

  Przy calej machinie PO-wskich sykofantow "takie zwyciestwo"...o wlos to oczywista porazka I nie czarujmy sie zaklinajac rzeczywistosc.