Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

akcyza

(1)
2014-05-29 14:03 | dziejek19421
Nie wiem czy wszyscy państwo słyszeli o stratach jakie poniósł skarb państwa z powody zwiększenia akcyzy i to tylko na papierosy. Otóż są to setki mln. zł. A według najnowszych szacunków tych strat będzie jeszcze więcej. A twierdzą tak ci co zawodowo zajmują się produkcją tytoniową. I mimo wieloletnich doświadczeń, że na każdej podwyżce wszelkich używek państwo traci ogromne pieniądze. Jakoś to do naszych tłumoków nie dochodzi. Teraz nasz rząd obiecał, że już żadnych podwyżek nie planuje. A ta podwyżka akcyzy nie była wprowadzona z chęci zysku, tylko w trosce o zdrowie obywateli - drożej mniej kupujemy -.Czekam tylko jak to samo napiszą, o alkoholach. Przecież w tym samym czasie podwyższyli te akcyzy. Tylko przed tymi podwyżkami ogłosili, że takowe nastąpią. Co bogatsi ich koledzy. Wykupili całe taśmy produkcyjne i to zdolne do natychmiastowej produkcji. A ten lewy towar jakoś dziwnie można kupić w całej Europie. Jak oni to robią? Facet z dwoma sztangami papierosów idzie do aresztu czekając na sąd, a tu znikają tiry i nikt tego nie widzi. MY WIEMY JAK TO SIĘ ROBI. I oni wiedzą, że my wiemy, tylko kto im zabroni uprawianie tego procederu. Chyba nie sami, sobie...