Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy Platforma Obywatelska i Włodarze miast chronią przestępczy biznes SEMEKO? Czy są bezradni wobec wpływowych przestępców ?

(1)
2014-05-30 14:29 | m.d.
Czy Platforma Obywatelska i Włodarze miast chronią przestępczy biznes SEMEKO? Czy są bezradni wobec wpływowych przestępców ?
Od początku popierałem UPR a kiedy powstała PO widziałem w niej nową jakość i dążenie do rozwoju Polski. W jej kierunku skierowałem swoją sympatię. Kiedy przejęła władzę wprowadziła przede wszystkim spokój, który pomógł budować wizerunek polski i dzięki niemu oraz propagandzie (dzisiaj zabiegom PR) udało się łagodniej przejść lata kryzysu. Ale przez ostatnie lata to co było siłą, dzisiaj jest słabością. Propaganda mami nas tuszując nieprawidłowości i błędy. Urzędnicy odmawiają wykonywania działań, które leżą w ich kompetencjach. Ja spotkałem się z działaniami, gdzie nieuczciwe firmy chronione są przez urzędników. Firmy dopuszczają się przestępstw aby chronić swoje lewe interesy, a dzięki sponsorowaniu działalności w miastach są traktowani jak święte krowy. W moim przypadku mówię o firmie deweloperskiej SEMEKO z Gdyni ul. Tatrzańska 10, których budynki odpowiadają warunkami afgańskiej lepiance. Baltic audytor która nie boi się preparować badań, ponieważ nikt nie ruszy oszustów działających dla semeko. Nadzór budowlany w pełni dopuszcza, że klienci tej firmy mieszkają w zagrzybionych nowych blokach. Że zalewane garaże i hale garażowe to standard. Są instytucje państwowe, które mają walczyć z tego typu oszustami. Uwierzcie na Pomorzu jest to niemożliwe. Sprawdziłem. Pisma jakie otrzymywałem były kpiną ze mnie i z urzędu, który urzędnicy reprezentowali. Dla mnie takie działania to korupcja. Ale tego typu działań dookoła widać więcej. AMBER GOLD zgłoszenia do prokuratury zostały odrzucone. Dopiero po interwencji mediów właściciel siedzi. 90 % pieniędzy klienci stracili. Mnie ciekawi jaką kwotę stracili klienci z powodu odrzucenia spraw przez prokuraturę. BUDOWA AUTOSTRAD wielkie firmy, konsorcja wzięły pieniądze, których nie wypłacili wykonawcom i nikt nie był w stanie nic zrobić.
Spółka zarządzająca Stadionem Narodowym wydała 5 milionów złotych państwowych pieniędzy na koncert i nastała cisza. Jak dla mnie to sytuacje których nie powinno być w państwie prawa. Ja rozumiem, że ludzie nieuczciwi byli, są i będą. Ale Państwo ma narzędzia, których z pełną premedytacją nie używa. Jak wiadomo wszystkie nieprawidłowości idą na konto partii rządzącej. Ale mam pytanie. To wszystko się dzieje z powodu rządów platformy czy pomimo ich rządów? Jedno jest pewne coś z tym trzeba zrobić!
Platforma Obywatelska roztacza parasol ochronny nad przestępcami z SEMEKO i Baltic Audytor? Czy zwyczajnie SEMEKO opłaca skorumpowanych urzędników Nadzoru Budowlanego, policjantów i agentów CBA oraz przestępczą działalność firmy Baltic audytor, redpolu i zarządów wspólnot.
Niepokojący jest fakt, że przestępców chronią policjanci. Bezkarne działania tak dużej grupy świadczą o słabości rządów PO lub o zaangażowaniu wpływowych polityków bądź urzędników. W kolebce wolności, solidarności i PO dzisiaj wykańcza się ludzi i ich rodziny za fakt próby wyegzekwowania umowy od oszustów. Jesteśmy w zjednoczonej europie, a Polska Policja nadal pozostała w komunistycznym reżimie układów. Milicjanci dorabiają w ten sposób do pensji ? Może dostają rozkaz z góry? Co należy zrobić, kiedy przestępczy układ jest tak dobrze zorganizowany? Może ktoś zna rozwiązanie? Ja przekonałem się, że dzisiaj przestępcy mogą sobie kupić każdego urzędnika. Dzisiaj, po tylu latach stadionowy slogan, że policja to k.. jednak coś przekazuje poza głupotą wypowiadającego. Dzisiaj się przekonuje, że niestety policjanci sprzedają się jak prostytutki z pod latarni. Dzięki temu przestępcy mają się dobrze a wykańcza się uczciwych ludzi.