Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy nasz kraj nie funkcjonował by lepiej pod batutą mlodych Polskich inteligentnych ludzi ??

(4)
2014-06-03 22:28 | młodziwalczą
Przeglądajcie internet! Kiedy w końcu ludzie dostrzegą to ,że pomysły młodych Polaków mogą się naprawdę opłacić?? Co o tym sądzicie ?? Czy to jest rozwiązanie ??
  • 2014-06-03 23:05 | to je pomysl ...

Re:Czy nasz kraj nie funkcjonował by lepiej pod batutą mlodych Polskich inteligentnych ludzi ??

Świetny pomysł - wprowadzić do ordynacji wyborczej, że nie wolno startować w wyborach osobom powyżej 30-tki (to będzie "wystarczająco młodo" ?).

Jesteś młody/a i wydaje Ci się, że właśnie znalazłeś prostą receptę na niedoskonałość świata. A to nie jest takie proste, wiek "wybrańców" ma niewiele do rzeczy. Przed Tobą byli tacy, co też tak myśleli - i nic z tego nie wyszło.
    Przykład - w Kambodży swego czasu władzę objęli młodzi, świetnie wykształceni ludzie. Zwano ich "Czerwoni Khmerzy", poczytaj sobie o ich osiągnięciach.
  • 2014-06-04 10:27 | Koziolka M

Parlament Ue

-Mamy za soba 20% Francuzow…,mowi Le Pen
    -My mamy za soba 30% Anglikow…,mowi UKIP
    -A my mamy przeciw sobie 90% Polakow!,mowi donald
    -A ja sobie zapuszczam juz wonsik…,wtraca merkel
    …ten wonsik…ach ten wonsik…
    I zawojuje caly…Euro vizje…
    -Jes ju kan…,slychac podniecony glos gdzies z ukrycia
    -…hu…ju…,inny glos
    -Podobno adolf mial jedno zgnile jajo…,mowi ktos
    -W niewoli mysli co do niczego…,zabiera glos ktos z kolegow
    …przyrownac sie nie da tego
    a jakby sie dalo przyrownac
    owa mysl nasuwa sie glowna
    by wyrazic ja z tego powodu
    sa tacy ktorych slowa wartosc maja mniejsza od koziego gowna
    I od kupy najgorszego smrodu

:)
  • 2014-06-04 16:08 | młodziwalczą

Re:Czy nasz kraj nie funkcjonował by lepiej pod batutą mlodych Polskich inteligentnych ludzi ??

Przede wszystkim chciałem podziekować za zabranie głosu w tej sprawie przez Ciebie :) Mi szczególnie chodzi o to aby takich ludzi jak ja było więcej , ponieważ tylko wtedy możemy coś zdziałać. Podałeś/aś przekład młodzieży Kamboży nie czytałem o ich osiągnięciach bo to mnie nie interesuje. Chodzi mi o to że Polski młody człowiek ma wielki potencjał i ambicje aby odbudować nasz kraj. Od wielu lat stery w rydzach trzymają tylko ludzie (politycy) w podeszłym wieku, którzy nie znają potrzeb swojego narodu. Napisałeś/aś również ,,Świetny pomysł - wprowadzić do ordynacji wyborczej, że nie wolno startować w wyborach osobom powyżej 30-tki'' to w moich oczach było by bezsensowne bo doświadczenie też jest potrzebne. Wydaje mi się po prostu, że Polsce nie zaszkodziło by gdyby powstawały partie którymi dowodzili by młodzi ludzie wspierani głosem doświadczonych. Dziekuje