Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fenomen KSW

(1)
Bilety sprzedają się na pniu, przed telewizorami kilkumilionowa widownia, pączkuje biznes wokół gal – oto Konfrontacja Sztuk Walki. Markę zbudowali Maciej Kawulski i Martin Lewandowski.
  • 2014-06-04 16:30 | JerryDobry

    Obraz lekko zamglony

    Bardzo ładny tekst o KSW, szkoda, że nie wspomniano o Mirku Oknińskim, o tym, że Kawulski był jego zawodnikiem (Juras także). Mirek sprowadził MMA do Polski, pierwsze gale urządzał. Nie jestem fanem Mirka, ale trzeba było o nim napisać. Brakowało też małego opisu innych. Sportowo MMA Atack, a teraz PROMMAC są znacznie lepsi niż KSW.