Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ogniwo Olgi

(2)
2014-06-05 07:42 | witektomaszewski
Ze zdziwieniem spostrzegam, że nikt nie napisał ani słowa o znakomitym tekście poświęconym młodej polskiej fizyczce. I zastanawiam się dlaczego? Tyle wysiłku wkłada Redakcja ( za co między innymi cenię Politykę i jej autorów) w przybliżanie nam problemów nauki w Polsce i na świecie, a tutaj cisza.Przecież nie ma aż tak wielu sukcesów w tym zakresie uczonych z Polski. A to jest istotne wydarzenie młodej i dzielnej dziewczyny pracującej na pograniczy nauki czystej i inżynierskiej.
Gratuluję Oldze Malinkiewicz jej sukcesów w badaniach i autorowi wspaniałego tekstu.
 • 2014-06-05 17:46 | Eau de Cologne

  Re:Ogniwo Olgi

  Rzeczywistosc wyglada zas tak, ze pani Olga jest - po prostu - jednym z wielu czlonkow duzego
  (liczacego kilkanascie osob z roznych krajow) zespolu naukowego.
  Tak, czy inaczej, zycze Jej sukcesow!

  P.S. Podaje przykladowa publikacje:

  "Perovskite solar cells employing organic charge-transport layers"

  Olga Malinkiewicz,
  Aswani Yella,
  Yong Hui Lee,
  Guillermo Mínguez Espallargas,
  Michael Graetzel,
  Mohammad K. Nazeeruddin
  & Henk J. Bolink

  Nature Photonics. 8, 128–132 (2014)