Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Drogi – nowe możliwości łupienia kierowców

(3)
Dla kierowców mamy dwie wiadomości. Dobrą: polskimi autostradami będzie można jeździć bez konieczności czekania przed punktami poboru opłat. Złą: płacić będzie trzeba. I oby tylko za autostrady.
 • 2014-06-13 19:14 | vjevjoor

  Norwegia...

  ... przysyła fakturę za przejazd płatnymi odcinkami na polski adres. Bez mandatu o ile mi wiadomo...
 • 2014-06-27 14:37 | wojoBB

  Re:Drogi – nowe możliwości łupienia kierowców

  A mnie się wydawało, że z Norge rachunki za nieuiszczone opłaty drogowe przychodziły do Polski już jakiś czas..
  Skąd ta informacja - odnośnie nieprzysyłania ew. mandatów.
  Interesuje mnie to bardzo :)
 • 2014-07-31 21:58 | wlodek352

  Re:Drogi – nowe możliwości łupienia kierowców

  "Żeby nowy, ogólnopolski system bezbramkowy miał sens, trzeba przekonać prywatnych operatorów, aby się na niego zgodzili"
  Jakoś Państwo Polskie nie ma problemów, aby mnie, szarego obywatela, przekonać do czegokolwiek. Obligatoryjne podatki, opłaty za czynności wykonywane przez urzędników, którzy i tak są utrzymywani z moich podatków, etc....A tu - proszę, Państwo ma problem! Jeżeli się przyjrzymy, gdzie trafiają wysocy urzędnicy państwowi po oderwaniu od koryta, przyczyna staje się widoczna. Wystarczy zobaczyć kogo zatrudnił po "karierze" rządowej Kulczyk, Krauze i inni.