Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pani Gawryluk preferuje byłych aborcjonistów

(5)
2014-06-13 20:05 | psr18gh
Pani redaktor Gawryluk z Polsat News preferuje w swoich wywiadach byłych aborcjonistów, dyrektora szpitala i byłego ministra. Pewnie. Lepiej porozmawiać z praktykami którzy mają za sobą niejedną aborcję, niż z etykami którzy filozofują "w obłokach".
Ona o alkoholizmie będzie rozmawiała z byłymi alkoholikami, o narkomanii z byłymi narkomanami, o pedofilstwie z byłymi pedofilami, o... Jej preferencje "śmierdzą" na odległośc.