Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Barbara Nowacka – nowa nadzieja lewicy

(9)
Barbara Nowacka ma cenny w polityce talent: potrafi stanowczo bronić swoich poglądów i nie wzbudzać przy tym agresji. Stała się odkryciem eurokampanii i nadzieją dla mocno poturbowanej lewicy.
 • 2014-06-30 09:40 | T1000

  Re:Barbara Nowacka – nowa nadzieja lewicy

  Te peany na cześć pani Nowackiej doskonale pokazują, jak paskudny jest poziom polskiej polityki. Wystarczy trochę aparycji, nieco świeżości, znane politycznie nazwisko i niektóre media już pieją z zachwytu. Nie mam nic przeciwko pani Nowackiej, ale to naprawdę mało w dzisiejszej rzeczywistości. Z polityką styka się de facto dopiero przy czterdziestce, pracuje u ojca i od razu zaczyna od kandydowania do Parlamentu Europejskiego, gdzie potrzeba ludzi doświadczonych, obytych w sprawach europejskich i autentycznie nimi zainteresowanych.

  Z drugiej strony rodzi się przekonanie, że pojedyncze osoby takie jak Nowacka nic nie zdziałają. Albo machną na to wszystko ręką albo pójdą w konformizm i szybko zaczną szukać w polityce łatwego zarobku. W naszym kraju ciężko być skutecznym politykiem, polska wodzowska klasa polityczna znakomicie sobie radzi z "nadaktywnymi".
 • 2015-09-30 02:49 | axiom1

  Re:Barbara Nowacka – nowa nadzieja lewicy

  Jakie ma ona kwalifikacje na premiera i wogole do polityki ? Aha, zna Jasia Palikota. Ale czy ma cos wspolnego z ekonomia, finansami publicznymi, biznesem, planowaniem strategicznym, zarzadzaniem .... czy ma doswiadczenie wiekszej firmy,.. czy prowadzila kiosk Ruchu ?

  Artykul jest beznadziejny.
 • 2015-09-30 07:59 | azur

  Re:Barbara Nowacka – nowa nadzieja lewicy

  Nie jest to orzeł, ani orlica - ale na bezrybiu i rak ryba.
 • 2015-09-30 11:47 | piotr3005

  Re:Barbara Nowacka – nowa nadzieja lewicy

  Jak sę tak solidaruj z homoseksualistami to czemu dzieci urodziła? mogła również poczekać jak będę mogli rodzić, jakaś niekonsekwentna.
 • 2015-10-01 12:40 | Jan Bobiński

  Re:Barbara Nowacka – nowa nadzieja lewicy

  Jak czytam "komentarze" to niesą one zbyt pochlebne zarówno dla Lewicy jak i samej Pani Barbarze! Wiem,że Miller powinien ustąpić ze stanowiska,ale To nie tylko "lewicowiec"ale i stary typ "Dyktatora wywodzącego się z PZPR. Odda władzę jak umrze lub gdy go wyrzucą starzy "lewicowcy" aby zająć jego miejsce!Pani Barbara powinna stanąć na czele "NOWEJ LEWICY".Jej kwalifikacje są odpowiednie (co robił J.Kaczyński-też nie prowadził KIOSKU RUCHU!)
 • 2015-10-04 05:47 | Bolanda Paletowa

  nowa nadzieja lewica

  3 slowa nijak nie zagraja razem, ani to nowe ani nadzieja ani tez w polaczeniu z lewica ktora podpisala konkordat
 • 2015-10-04 21:43 | woytek

  Re:Barbara Nowacka – nowa nadzieja lewicy

  Trzy kobiety ma czele trzech partii , jak trzy "czarownice" , jak trzy "premierzyce".

  Gdzie ci mężczyźni ? Gdzie ci ułani ? Pokolenie rocznik 1989 to sami wasale wysługujący się mocarstwom wschodu lub zachodu?
 • 2015-10-09 07:49 | azur

  Re:Barbara Nowacka – nowa nadzieja lewicy

  Ta lwica musiała się gęsto tłumaczyć ludziom na ulicy i świecić oczami za byłe PZPR. Ano cóż, lwica się uczy.
 • 2015-10-09 20:21 | wladimirz

  Poprawiona wersja pani Ogórek, czyli kolejna paprotka Millera i Palikota! ;-)

  Nawet u Urbana napisali, że nie ma zdolności przywódczych! Miller&Palikot wykonali ten sam manewr, co wcześniej Kaczyński i Tusk - wystawili na czoło paprotki, zachowując pełnię władzy w swoich partiach czyli kontrolę nad kasą i strukturami ... ;-)