Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Skandal w resorcie Sikorskiego! Kelnerka została dyplomatą!

(1)
2014-06-19 09:09 | adam_37
Oto jak zatrudniani są ludzie na placówka naszego Ministerstwa Spraw Zagranicznych!
Dyplomatą była m.in. kelnerka, plastyk i przedsiębiorca nie znający żadnego obcego języka! Kontrola NIK wykazała niedopuszczalne nieprawidłowości w resorcie Radosława Sikorskiego.
Jakież było zaskoczenie kontrolerów NIK, gdy podczas sprawdzania prawidłowości procesu zatrudniania pracowników w jednostkach MSZ okazało się, że niektórzy z zatrudnionych kompletnie nie spełniają wymagań.
http://dziennik-polityczny.com/index.php/polska/386-skandal-w-resorcie-sikorskiego-kelnerka-zostala-dyplomata