Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jerzy Baczyński o aferze taśmowej

(8)
Jeśli tygodnikowi „Wprost” uda się doprowadzić do upadku rządu, wcześniejszych wyborów i ewentualnej zmiany władzy w Polsce, redakcja uzna to pewnie za historyczny sukces wolnej prasy, na miarę „Washington Post” z afery Watergate. Ale – hola! – nic w tej sprawie nie jest takie, jak na pozór wygląda.
  • 2014-06-24 19:45 | BarbaraN

Niesmak

Zgadzam się w pełni, podzielam niesmak.
  • 2014-06-24 20:31 | Laclos

Re:Jerzy Baczyński o aferze taśmowej

Ciekawe, ze te szmatlawe nagrania trafily akurat do "Wprost". Nikt chyba nie proponowal ich "Polityce", Gazecie Wyborczej", czy "Rzeczpospolitej". Swolocz garnie sie do swoloczy, ot, co...
  • 2014-06-24 21:08 | wnukmarek

Ja widzę swołocz po obu stronach tzn i w PO i w PiS-ie. Zwłaszcza jednak w PO, bo po kilku dniach afery, gdy mieli kaca i jakby zapadli się pod ziemię, wyszli i kto by ich nie zapytał i jakie by to pytanie nie było, to odpowiedź wszystkich taka sama. Przypomina mi to poprzednią epokę, kiedy na trudne pytania wszyscy politrucy od gminnego do KC mieli taką samą odpowiedź, wskazówki były w biuletynie KC PZPR. Jak papugi, albo reżim w tej PO, albo same ptasie móżdżki.
  • 2014-06-24 23:07 | elzata

A jakich odpowiedzi oczekujesz?
  • 2014-06-25 07:57 | Mieczysław S.Kazimierzak

Kto KRETEM a kto ORŁEM?!

Do orła, co nad dębem powiewa,
    Mruczeli kret z nory i z cieni:
    "Gałęź każda każdego drzewa
    Jest u mnie tu w kształtach korzeni.
    Ty tam orłem, ja tu - twoje słońce
    Nie ogranicza się na firmamencie -
    Ja mam je w oczach tak gorące,
    Że przechadzam się w ziemi odmęcie."

"Zaiste jest tak - orzeł odśpiewa -
    Lecz świat mój to nie jest analiza.
    On korzenie dawa i zasiewa,
    Gdy twój tylko je podgryza!"

Cyprian Kamil Norwid

Trwa WOJNA O PIENIĄDZ,w ramach której kontynuuje się HANDEL WOJNĄ I POKOJEM.Od tego zasadniczego problemu uwagę również odwraca red.Jerzy Baczyński.W imię jakiego STRONNICTWA zatem występuje : RUSKIEGO,PRUSKIEGO,czy ŻYDOWSKO-AMERYKAŃSKIEGO?!

Read more: http://nora-domlilki.blogspot.com/2010/10/do-ora-cyprian-kamil-norwid.html#ixzz35cmVtUaT
  • 2014-06-25 21:34 | Krzyżowiec Absurdu

Wszystko prawda, panie redaktorze, zapomina pan jednak o jednym fakcie, o którym zresztą redaktorzy naczelni nagminnie „zapominają”. Media są również miejscem, w którym niektórzy próbują zarobić na życie. Czy płaci pan dziennikarzowi za „ocenę wiarygodności i prawdziwość zapisu, zadawanie sobie pytania o to, kto i dlaczego dokonał nagrań, przesłuchiwanie taśm itd.?” A jeśli po długiej i mozolnej analizie materiał trzeba będzie odrzucić np. z powodu braku wiarygodności, to wynagrodzi pan dziennikarza, który się przy tym napracował, ale nie opublikował ani słowa? Bo w gazecie, w której ja niegdyś pracowałem płacono jedynie za tekst, który się ukazał.
  • 2014-06-27 09:16 | Berbla

Kiedyś Polityka i Wprost były moimi tygodnikami - sensowne, wyważone komentarze, ciekawe publikacje z kraju i ze świata. Po odejściu red. Króla czasopismo radykalnie się zmieniło. Nie zapomnę numeru gdy do władzy doszedł PIS. Pół numeru poświęcono tej partii i braciom Kaczyńskim!!!!Był to ostatni egzemplarz Wprost kupiony przeze mnie. Nawet nie zaglądałam na ich strony internetowe. Dla tygodnika nakład 50 tys. egzemplarzy - to bankructwo!!!Nie ma pieniędzy na papier, drukarnię, przyzwoite płace dla dobrych dziennikarzy. Jeśli kryminalista, szantażysta, gangster zostaje naczelnym redaktorem - to już dno ostatnie!!! Gdzie etos dziennikarstwa???? Dzisiaj każdy może być "redaktorem"!!! Dobrze, że opublikowaliście materiał o Nisztorze! Wolnego strzelca na pewno nie stać na zakup i wyposażanie kelnerów w dobrą aparaturę podsłuchową! Działał ewidentnie na czyjeś zlecenie ! I na pewno nie Latkowskiego bo to taki sam typ jak Nisztor!
  • 2014-06-27 20:09 | abchaz

Kowal zawinił a Cygana powiesili.