Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kto mnie obraża i dlaczego

(1)
2014-06-25 16:09 | Kotsur
Przed godziną usłyszałem w radiu wypowiedź Pana Błaszczaka z PiS, gdzie użył sformułowania "ta rządząca nami sitwa". Nie pierwszy to raz, i - nad czym ubolewam - pewnie nie ostatni przedstawiciele tej partii mnie obrażają. To, że drwią sobie z demokracji i z wolności jest u nich normą. Ale coś takiego? Czyżby ten pan zapomniał, że ta "sitwa" posiada mandat polityczny, uzyskany w wyniku demokratycznych i wolnych wyborów? Czyżby zapomniał, że taki wybór narodu należy szanować? Czy tego typu słowa nie są czasem wynikiem frustracji i zniechęcenia po ósmych z kolei (jeżeli dobrze policzyłem) przegranych przez PiS wyborach? Wypraszam sobie, Panie Przewodniczący klubu!
PS. Nie jestem zwolennikiem żadnej z partii koalicji rządzącej.