Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Latkowski - kompromitacja

(3)
2014-06-26 15:41 | o_Onufry
jak może taki "dupek" - pospolity błazen społeczny kierować redakcja chcącego być poważnym pisma? Przecież ten człowiek nie ma pojęcia o państwie prawa mimo iż buńczucznie powoływał się na Konstytucję.
Przy okazji organa ścigania ujawniły swoją bezsilność wobec pismaka któremu wydaje się że jest poza prawem.
 • 2014-06-26 20:36 | zet

  Re:Latkowski - kompromitacja

  Nie nadymaj się tak mocno a zacznij spokojną analizę zdarzeń. Otóż pan Latkowski nie nagrywał rozmów prominentów RP,lecz zrobili to/bezprawnie co prawda/ inni ludzie.Dziennikarze otrzymali gotowca i wykorzystali treść do artykułów. Uczestnicy nagrań wcale nie kryją,że o tym wszystkim w knajpach rozmawiali. Jak twierdzą,służbowo omawiali sprawy państwowe,przy wódce/i niezłej zakąsce/ fundowanej z podatków obywateli. Dla podatników musi wystarczyć wyrażane "święte oburzenie" i grożenie upadkiem państwa w razie przerwania rządów niekompetentnych ludzi.
  Sprawa pokazuje niesłychaną słabość opozycji i jej niezdolność do jakiejkolwiek współpracy dla dobra kraju. Wybory wyeliminują /mam nadzieję/ wielu przypadkowych polityków. Wcale też nie oczekuję, by odbywały się we wcześniejszym terminie. Niech się pieski jeszcze gryzą, skoro nic innego nie potrafią. Tylko kraju szkoda i ludzi.
 • 2014-06-28 18:10 | Eau de Cologne

  Re:Latkowski - kompromitacja

  A ja zapytam "Onufrego"... jak to jest, ze tak duzym, europejskim panstwem (Polska) moga zarzadzac pospolite blazny???