Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nieuzasadniony zakup dorsza za 7 zł.

(3)
2014-07-10 07:40 | psr18gh
Kłamstwo powtarzane setki razy w końcu zaczyna egzystować w opinii ludzi jako prawda objawiona. Prawicowi politycy i dziennikarze do znudzenia powtarzają nam prostackie kłamstwo o zarzucie zakupu dorsza za 7 zł przez ministra z PiS-u. Od wielu lat próbuje się nam wmówić, że pani minister z PO krytykowała wtedy marnotrawienie publicznych pieniędzy. Jakoś pomija się prawdziwą intencję tej wypowiedzi, tzn. czy minister nie ma już nic lepszego do roboty i musi osobiście sprawdzać na targowisku jaka jest cena żywności w Polsce ? Minister rolnictwa powinien korzystać z informacji instytutów badawczych i statystycznych i to może być podstawą do podejmowania decyzji. O to chodziło pani minister z PO, a prawicowi dziennikarze i politycy złośliwie przeinaczyli sens tamtej wypowiedzi. Oczywiście, móżdżki moherowych lemingów nie ogarniają tej "drobnej" różnicy.
 • 2014-07-10 18:44 | abchaz

  Re:Nieuzasadniony zakup dorsza za 7 zł.

  W Zakopanem miescie równem...tak mi się przypomniało jak w zgrzebnym PRL kursował slagon "jedzcie dorsze bo g..gorsze"

  Okazuje się,ze były to czasy wyrafinowanych przysmaków.Swierzy dziki dorsz dorodny bałtycki jest przysmakiem.Coraz bardziej ekskluzywnym.
  Rozgrzeszam ,bez żadnych wachań,prawicowych,lewicowych i centrowych co zakupili dorsza a 7 zł kilo.Upraszam ministrów,vice i cała pomniejszą hołotę ministerialną o utrzymanie w tajemnicy ( bez żadnych spółek z tzw instytutami) żródeł i tfrybu zakupu.
  Moderator dysponuje moim emailem .O rosztę proszę pytac GOOGLE .On wie wszystko.
  Liczę na konfidencjonalne udostepnienie żródła i sposobu nabycia .
 • 2014-07-10 19:02 | abchaz

  Re:Nieuzasadniony zakup dorsza za 7 zł.

  Oczywiście chodziło mi o "świeżego dorsza".
  Wspomnienia żle wpłynęły na ortografię.