Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W PSL trwa cicha rozgrywka, na której zyskuje tylko jedna osoba

(2)
Być albo nie być Janusza Piechocińskiego w roli szefa PSL zależy dziś nie od Waldemara Pawlaka, ale od Marka Sawickiego. Od tego, czy to on uzna, że „to już ten moment”. Ma swoją kalkulację. I faktyczną, wielką władzę nad partią.
  • 2014-07-14 15:08 | iivoo

    spolegliwy?

    z kontekstu wnoszę, że chodziło raczej o "uległego", no chyba że Pawlak ma za złe Piechocińskiemu właśnie to! Że premier Tusk może na nim polegać i chciałby żeby uprawiał jakiś sabotaż: zapominał o terminach, obiecywał i nie spełniał, nie załatwiał spraw do końca... Jest to jakaś metoda, niektórzy powiedzieliby, że polityka nią stoi :)
  • 2014-07-15 10:08 | natca

    Re:W PSL trwa cicha rozgrywka, na której zyskuje tylko jedna osoba

    psl to nie jest partia. to jest machina do ssania kapusty z zachodu i robienia dobrze kolesiom. stawiam dolary przeciwko orzechom , ze w momencie gdy kapusty zabraknie to partii nie bedzie. jezyczek u wagi jakim jest psl za niedlugo sie skonczy , a potem bedzie mozna wkoncu zdemontowac komunistycznie aktywowany , chlopski, niesprawiedliwy krus.