Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

TOP 5 - słabości Polski

(6)
2014-07-14 22:31 | subiektywny
Można by wymieniać i wymieniać, jednak nie ma to większego sensu, jeśli nic się nie zrobi w celu polepszenia sytuacji w kraju. Zapraszam do dyskusji na powyższy temat, jest to bowiem sprawa, którą warto się zainteresować, jestem również ciekaw Waszego stanowiska, ja swoje wyraziłem w linku poniżej < zapraszam również do odwiedzenia strony i ustosunkowania się z moją wypowiedzią
Pozdrawiam,
Subiektywny Politycznie

• 2014-07-14 22:32 | subiektywny

Re:TOP 5 - słabości Polski

http://subiektywnipolitycznie.blogspot.com/2014/07/top-5-sabosci-polski.html# zapraszam do dyskusji
  • 2014-07-15 08:23 | kaesjot

Najważniejszy jest problem nr 1 - bezrobocie. Jest to konsekwencją systematycznego niszczenia polskiego przemysłu, który powstał i funkcjonował w Czasach PRL-u.. Zamiast reformować, usprawniać, modernizować ten przemysł po prostu go rozp.....
    Jeśli w Polsce będzie funkcjonować wiele zakładów przemysłowych, produkujących to co Polakom potrzeba i co da się z powodzeniem sprzedać innym to pozostałe problemy rozwiążą się same, bo będzie na to kasa.
    Do tego potrzebni są przywódcy znający się na gospodarce ale nie tacy, którzy uważają , że dobrobyt społeczeństwa tworzy się na giełdzie lecz ci, którzy wiedzą, że powstaje on z pracy w efekcie której powstają dobra materialne i usługi zaspokajające realne potrzeby ludzi.
  • 2014-07-15 11:33 | marek.zajac

Ja mam top 3
    1. bezrobocie
    2. niskie emerytury
    3. umowy śmieciowe
  • 2014-07-15 11:52 | kaesjot

Prof. Kotarbiński w Zasadach Dobrej Roboty napisał m.in. , że "Porządek trzeba zrobić, nieporządek robi się sam "
    Jak myślicie - jakie mogą być efekty rządów tych, którzy uważają, ze wszystko najlepiej zrobi się samo ?
  • 2014-07-15 18:30 | Eau de Cologne

Dodam tez brak konsekwentnego myslenia o przyszlosci Polski - kolejne "styropianowe" rzady interesuja sie tylko tym co "tu i teraz" !