Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Crowdfunding po polsku

(3)
PolakPotrafi.pl to jeden z tzw. portali crowdfundingowych, łączących marzycieli z tymi, którzy chcą im pomóc te marzenia sfinansować. Wydawałoby się, że przy tak niskim u nas poziomie zaufania społecznego to się nie może udać. A jednak.
 • 2014-07-18 08:52 | La8658

  Swietne artykul

  Rynek jak zawsze będzie bezlitosny, moze należy tej idei zapewnić podobne prawa do wolności jakie maja media, stworzyć akcje i lobbować w sejmie?
 • 2014-07-26 14:28 | Momentus

  Re:Crowdfunding po polsku

  Trzecia Rewolucja Przemysłowa?

  Polska skala crowdfundingu to jeszcze trochę mała skala, ale na świecie nie brakuje podobnych akcji. Czasami słychać o takich akcjach na zachodzie, które po kilkunastu minutach od rozpoczęcia akcji osiągają cel, a ostatecznie mogą zebrać 1500% potrzebnej kwoty (tak, 15 razy więcej). Ciekawi mnie jak się dalej potoczą takie akcje. I oby nigdy ich nie opodatkowano...

  ---
  syneko.pl
 • 2014-08-22 11:03 | Damian

  Re:Crowdfunding po polsku

  Crowdfunding w Polsce dopiero co rośnie w siłę, pojawiają się pierwsze projekty które zostały w ten sposób sfinansowane w 100%. Do nich należy m.in. Allcool.pl, a wszystko za sprawą Crowdangels.pl :)

  I jeszcze jedno, nadal trwa zbiórka na ten projekt. Na ten moment jest 124% finansowania.