Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pies czyli kot

(2)
Utkana z kwiatów tęcza od czasu do czasu zdobi warszawski plac Zbawiciela. Właściwie lepiej napisać od pożaru do pożaru.
 • 2014-08-12 16:57 | lonefather

  Nieuleczalni?

  Alez PAnie Stanislawie, opetanie religijne, w tym fundamentalizm religijny, jest juz uleczalny ...

  Jedna z angielskich klinik oglosila juz ze trzy miesiace temu, ze opracowali terapie leczenia fundamentalistow. Sadze, ze ten Marcin Dzieduszycki tez by sie kwalifikowal do leczenia. Tylko, ze jak znam religijnie opetanych, to on uwaza, ze jest normalny, a ja powinienem sie nawrocic i uwierzyc ...

  Tak wiec pozostanie po staremu, ja nikomu krzywdy nie wyrzadze, a ten Dzieduszycki Marcin (swoja droga tak hanbic rodowe nazwisko), dalej bedzie ludzi oglupial publicznie wygadujac bzdury na uzytek Hosera i kosciola katolickiego ...
 • 2014-08-16 14:10 | naturalucka

  Re:Pies czyli kot

  Specjalnie kupiłem dostęp, żeby pana czytać. Należy się podwyżka, 15,99 miesięcznie.

  Dużo zdrowia.