Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

DZIADEK i wnukowie

(1)
2014-08-18 21:33 | BODZIOLO
Jestem już dziadkiem i po kilkunastu już latach przebywania z wnukami , mylę że cykl wychowawczy wnuków przez dziadków to bardzo ważna sprawa , co niestety jest zaniedbane albo żele pojmowane i nawet przez samych dziadków wypaczane.Moi Państwo mamy dużo do zrobienia w bardzo wielu płaszczyznach wychowawczych naszych wnuków i co z tym robimy.? Zazwyczaj rozpieszczamy albo patrzymy bezczynnie nat co nasi ukochani wyrabia i cieszymy się - wiedząc nawet o tym że robią żle. Tak sobie myślę , czy nie byłoby dobrze abyśmy swoje doświadczenie i mądrość życiową przekazywali właśnie mądrze i rozsądnie - może by jakiś cykl na ten temat - być może POLITYKA poczuje się urażona taką propozycją , ale jak to mądrze poprowadzimy to kto wie - może w jakimś procencie uzyskamy pozytywny skutek wychowawczy.
BODZIOLO